Windows 11 Android desteği ve yeni görev yöneticisi gelmedi

İşlemciniz destekliyor mu?
Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum belirttiğim gibi. Biraz arada kalmış, tartışmalı bir CPU kendisi. Hangi mimariden bile olduğu tam belli değil. Belli ki Microsoft'un da kafası karışık. Hiç desteklemese Windows 11 kuramazdım sanırım. Güncelleştirmeleri de alıyorum.
Insider kullanıcısıyım. Görev Yöneticisi geldi, menüler İngilizceydi, sonra bilgisayarı yeniden başlatınca eski arayüz geri geldi.
Insider'a sırf PC ayarlarım veya dosyalarım bozulabilir diye geçmedim. Malum, Insiderlar sanırım kararlı sürümleri değil de deneysel sürümleri önceden test ediyorlar. Microsoft sistem stabilitesi konusunda bir garanti veriyor mu bilmiyorum. Ama ödevimi yaparken mavi ekran vs. sorunu yaşarsam sanırım hayata küserim. O yüzden Insider'a geçmedim. Ama belli ki bu özellikleri de sadece o kullanıcılara sunuyorlar. Biz daha bekleyeceğiz herhalde.

Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum belirttiğim gibi. Biraz arada kalmış, tartışmalı bir CPU kendisi. Hangi mimariden bile olduğu tam belli değil. Belli ki Microsoft'un da kafası karışık. Hiç desteklemese Windows 11 kuramazdım sanırım. Güncelleştirmeleri de alıyorum.

Insider'a sırf PC ayarlarım veya dosyalarım bozulabilir diye geçmedim. Malum, Insider'lar sanırım kararlı sürümleri değil de deneysel sürümleri önceden test ediyorlar. Microsoft sistem stabilitesi konusunda bir garanti veriyor mu bilmiyorum. Ama ödevimi yaparken mavi ekran vs. sorunu yaşarsam sanırım hayata küserim. O yüzden Insider'a geçmedim. Ama belli ki bu özellikleri de sadece o kullanıcılara sunuyorlar. Biz daha bekleyeceğiz herhalde.

Insider geliştirici sürümdür elbet hatalar olabiliyor. Fakat durup dururken daha yeşil ekran yemedim ama yemeyeceğim anlamına gelmiyor :D

Insider'a sırf PC ayarlarım veya dosyalarım bozulabilir diye geçmedim. Malum, Insiderlar sanırım kararlı sürümleri değil de deneysel sürümleri önceden test ediyorlar. Microsoft sistem stabilitesi konusunda bir garanti veriyor mu bilmiyorum. Ama ödevimi yaparken mavi ekran vs. sorunu yaşarsam sanırım hayata küserim. O yüzden Insider'a geçmedim. Ama belli ki bu özellikleri de sadece o kullanıcılara sunuyorlar. Biz daha bekleyeceğiz herhalde.
Android desteği için en az 3000 serisi CPU lazım diye duymuştum ve fotoğrafta en az Ryzen 3000 yazıyor zaten. Bundan dolayı olabilir mi?

Android desteği için en az 3000 serisi CPU lazım diye duymuştum ve fotoğrafta en az Ryzen 3000 yazıyor zaten. Bundan dolayı olabilir mi?
Açıkçası bilemiyorum. Dediğim gibi, Microsoft'un bu konuda ne yapacağı belirsiz. En az Ryzen 3 serisi istediğini varsaysak bile, fotoğrafta işlemci kısmında tik gözüküyor. Yani kullanmama mani bir şeyin olmadığı söyleniyor.

İnanılmaz ya. Peki bölgeyi Amerika yapınca herhangi bir sorunla karşılaştın mı? Saat ve dil de değişiyor mu?

Hiçbir problem olmadı sadece bölgem değişti diğer her şey aynı (bir de para birimi)
Uygulamayı açtıktan sonra bu uygulama bölgende kullanılamıyor dedi.

Hocam tam da bölgeyi değiştirip res atacaktım :D yine durumumuz yaş yani :(

Hocam VPN indirin, sonra amazon.com'a girin hesap açın oluyor.
Ekran Görüntüsü (2).png

Yeni konular

Geri
Yukarı