Windows 11 arama çubuğu değişti

569801

Hectopat
Makaleler
4
Ekran görüntüsü 2022-11-03 065711.png

Arama çubuğum böyle oldu, yeniden başlattıktan sonra oldu ama güncelleme falan gelmemiş. Neden oldu bu ve nasıl eski Windows 11 haline döndürebilirim, sadece simge olanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi Insider sürümünü kullanıyorsunuz.
Insider değil Ekim ayında gelen KB5018496 numaralı güncellemede geldi. Galiba yavaş yavaş her kullanıcıda aktif olacak. İsterseniz aşağıdaki konudan manuel etkinleştirebilirsiniz.

Insider değil ekim ayında gelen KB5018496 numaralı güncellemede geldi. Galiba yavaş yavaş her kullanıcıda aktif olacak. İsterseniz aşağıdaki konudan manuel etkinleştirebilirsiniz.

Rehberi uygulayın ancak devre dışı bırakma kodunu yazarsanız eski haline dönecektir.

@569801 hocan ne durumdasınız?

Son düzenleme:
Rehberi uygulayın ancak devre dışı bırakma kodunu yazarsanız eski haline dönecektir.

@569801 hocan ne durumdasınız?
O uygulamayı daha önce de indirdiler, ben fazla pimpirikli adamım indirmek istemedim. Alışmaya çalışıyorum ama bence çok çirkin. Yeter ya her şeyi yuvarlatıyorlar.

pardon indirdiler yazmışım. İndir dediler*

O uygulamayı daha önce de indirdiler, ben fazla pimpirikli adamım indirmek istemedim. Alışmaya çalışıyorum ama bence çok çirkin. Yeter ya her şeyi yuvarlatıyorlar.

Uygulama güvenli bende çok takıyorum uygulama indirirken.

Eki Görüntüle 1561069

Arama çubuğum böyle oldu, yeniden başlattıktan sonra oldu ama güncelleme falan gelmemiş. Neden oldu bu ve nasıl eski Windows 11 haline döndürebilirim, sadece simge olanı.

Bu arada bana da geldi bu güncellemede çok şirin :D

Geri
Yukarı