Windows 11 arama çubuğu yavaş çalışıyor

Windows 11 arama çubuğum yavaş çalışıyor ve arada donuyor. Nasıl düzeltebilirim?

Bilgisayarınız uyumlu değilse bu sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bende yaşamıştım direk Windows 10'a döndüm. Güncellemeleri kontrol edin. SSD kullanıyor musunuz? Sorun devam ederse Windows 10'a dönüş yapabilirsiniz.

Sorun SSD ile alakalı değil HDD ile işletim sistemini kullanıyorum. Gayet hızlı yanlış yönlendirmeyelim.
Yanlis yonlendirme falan degil. W11 gibi yeni nesil bir isletim sisteminde HDD kullanmak sistemi hantallastirir. Baslat menusunun gec acilmasi gibi sorunlar ortaya cikabilir bu durumda. Yanlis bilgi vermeyelim lutfen 🙃

Yanlış yonlendirme falan degil. W11 gibi yeni nesil bir isletim sisteminde HDD kullanmak sistemi hantallastirir. Baslat menusunun gec acilmasi gibi sorunlar ortaya cikabilir bu durumda. Yanlış bilgi vermeyelim lutfen 🙃

Haklısınız siz doğru bilgi verdiniz. Arkadaşın bundan haberi yok. :)

Haklısınız siz doğru bilgi verdiniz. Arkadaşın bundan haberi yok. :)
Her HDD hızlı değildir hocam sizde hızlı diye herkeste hızlı olacak diye bir şey yok.
Yanlis yonlendirme falan degil. W11 gibi yeni nesil bir isletim sisteminde HDD kullanmak sistemi hantallastirir. Baslat menusunun gec acilmasi gibi sorunlar ortaya cikabilir bu durumda. Yanlis bilgi vermeyelim lutfen 🙃
Sorunun HDD, SDD ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ben HDD ile kullanıyorum W11 ve görebileceğiniz en kötü HDD'ye sahibim. Sistemi hantallaştırıyor ama '' ya bunda bir sorun var galiba'' dedirten bir olayla karşılaşmadım. Win10 HDD ile nasılsa W11'de aynı bana göre. HDD'si olup da W11'e geçmek isteyen arkadaşlar yazdıklarınızı görüp de denemekten vazgeçmesin diye açıklama yapayım dedim. SDD'in hayat kalitesi için şart olduğunu da belirteyim :D. Her sistem aynı olmuyor tabii. Sadece deneyin görün demek istiyorum.

Geri
Yukarı