Çözüldü Windows 11 ayarları sıfırlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Windows 11 Home SL 22000.318 sürümündeyim ve işletim sisteminde birden fazla hata var. Örnek verirsem bildirim ayarından bahsedebilirim. Başta bildirim ayarı olmak üzere bilgisayarı kapattıktan sonra ertesi gün açtığımda açık olan bildirim ayarı kapalıya dönüyor. Bunun dışında özel olarak atadığım sistem sesleri de varsayılana dönüyor ve sürekli ayarlamak zorunda kalıyorum.

Her seferinde ayarları yeniden düzenlemek zorunda olduğum bu kısır döngüden nasıl kurtulabilirim? İşletim sistemi sürümüyle alakalı bir şey mi yoksa? Gerçekten can sıkmaya başladı bu durum.

Çözüm
Sorunu temiz kurulum ile çözdüm. Bu sorunu yaşamak istemeyen arkadaşlar Windows 11 ISO'sunu bilmiyorsa NTLite üzerinden düzenlemesin, büyük ihtimalle NTLite üzerinden ISO dosyasını kurcaladığım için oldu. Bir fonksiyonu kapatmış olabilirim.

Dipnot: Windows 11'i güncelleme ile ilgili bir problem yok. Sorunu 22000.318 sürümünde yaşıyordum. Temiz kurulum ile 22000.318 sürümündeyim halen, ama problem çözüldü.
Arkadaşlar selam, Windows 11 Home sl 22000.318 sürümündeyim ve işletim sisteminde birden fazla hata var. Örnek verirsem bildirim ayarından bahsedebilirim. Başta bildirim ayarı olmak üzere bilgisayarı kapattıktan sonra ertesi gün açtığımda açık olan bildirim ayarı kapalıya dönüyor. Bunun dışında özel olarak atadığım sistem sesleri de varsayılana dönüyor ve sürekli ayarlamak zorunda kalıyorum.

Her seferinde ayarları yeniden düzenlemek zorunda olduğum bu kısır döngüden nasıl kurtulabilirim? İşletim sistemi sürümüyle alakalı bir şey mi yoksa? Gerçekten can sıkmaya başladı bu durum.

SFC /scannow komudunu çalıştırır mısınız?

Geri
Yukarı