Windows 11 bence böyle olmayacak

Windows 11'den emin değilim ama şu ana kadarki en iyi sistem Windows 7 evet Windows 10 gibi her şeyi otomatik yapmıyor ama HDD ile Windows 10 kullanmaya çalışınca sabırtaşı oluyorsunuz.

Win 10 ile çıtayı çok yükselttiler.Dizayn olsun kolaylık olsun insanlar çok değişik şeyler beklemiyor zaten.Ekstra birkaç özellik getirseler tasarıma hiç dokunmasalar daha iyi olur bence.
Windows 11'den emin değilim ama şu ana kadarki en iyi sistem Windows 7 evet Windows 10 gibi her şeyi otomatik yapmıyor ama HDD ile Windows 10 kullanmaya çalışınca sabırtaşı oluyorsunuz.
Win 10 ssd siz olmaz

Bu 20 yıldan beri tanıdığımız Windows. Çoğu zaman makyajlayıp birkaç özellik ekliyorlar. Bu her zaman böyle olmuştur.

Windows her zaman güncellemelerle gelişen bir işletim sistemi oldu. Her güncelleştirmesi başka bir sorun ile geldi. Yani sorunsuz, modern görseller, performanslı bir işletim sistemi beklemeyin. İlla bir yerde patlıyorlar.

Şu an Windows 10 21H2 güncellemesi ve TaskbarX ile aynı görselleri yapabileceğiz. Gözümde 21H2 ve Windows 11 aynı görsellere sahip olacak. Yani anlayacağınız Windows 11 tasarımın aynısı Windows 10 21H2 sürümünde olacak gibi gözüküyor. Belki de 21H2'yi Windows 11 diye çıkarttılar.

Son düzenleme:
Sadece tek bir şey söylemek istiyorum. Windows 10'un developer sürümüne bakın bakalım. Adeta Windows 8.1'in kopyası. Ancak sonra Windows 10'un developer sürümü ile ilk çıktığı tam sürüme bakın. Arada dağlar kadar fark var. Yani aynı şey Windows 11 içinde geçerli. Windows 11 betadan çıktıktan sonra şu anki haline benzemeyecek bile.

Sadece tek bir şey söylemek istiyorum. Windows 10'un developer sürümüne bakın bakalım. Adeta Windows 8.1'in kopyası. Ancak sonra Windows 10'un developer sürümü ile ilk çıktığı tam sürüme bakın. Arada dağlar kadar fark var. Yani aynı şey Windows 11 içinde geçerli. Windows 11 betadan çıktıktan sonra şu anki haline benzemeyecek bile.
Bende onu diyorum zaten. Niye boşuna hahaha atıyorsunuz ki?

Bu 20 yıldan beri tanıdığımız Windows. Çoğu zaman makyajlayıp birkaç özellik ekliyorlar. Bu her zaman böyle olmuştur.

Windows her zaman güncellemelerle gelişen bir işletim sistemi oldu. Her güncelleştirmesi başka bir sorun ile geldi. Yani sorunsuz, modern görseller, performanslı bir işletim sistemi beklemeyin. İlla bir yerde patlıyorlar.

Şu an Windows 10 21H2 güncellemesi ve TaskbarX ile aynı görselleri yapabileceğiz. Şu an gözümde 21H2 ve Windows 11 aynı görsellere sahip olacak. Yani anlayacağınız Windows 11 tasarımın aynısı Windows 10 21H2 sürümü olacak gibi gözüküyor. Belki de 21H2'yi Windows 11 diye çıkarttılar.
Haklısınız hocam.Böyle olunca insanlar hemen geçmek istemeyebilir.Önce eksikleri görülsün düzeltilsin daha stabil olunca geçilir.Şahsen ben öyle yapmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı