Windows 11'e bence artık geçilebilir

O sırada;

Çıktığı günden beri -bir yıl- kullandıktan sonra windows 10'a geçip 'dünya varmış oh be' tepkisini veren benim eşgali görmeniz gerekliliği peki.

2028'e kadar falan anca adam olur w11.

Her güncellemeyle sorun düzeltip yenisi ekleniyor

i7 6700HQ ile 22H2 Windows 11 deneyimleyen var mı bende geçmek istiyorum tavsiye eder misiniz?

Deneyimleyen var mı diye sormak yerine kendiniz deneseniz iyi olur. Bu iş kumar işi gibi bir şeyde çalışırken öbüründe çalışmıyor.

Windows 11'e geçilmez bence FPS çok düşürdü ilk başta Windows 11 kullanıyordum sonra Windows 10 Home geçtim şimdi modifiyeli Windows 11 kullanıyorum memnunum performansından normal Windows 11 kullanılmaz bence.

Windows 11'e geçilmez bence FPS çok düşürdü ilk başta Windows 11 kullanıyordum sonra Windows 10 Home geçtim şimdi modifiyeli Windows 11 kullanıyorum memnunum performansından normal Windows 11 kullanılmaz bence.
Windows 11 Home kullanıyorum ve 10'dan bir farkı olmadı ne performans düştü ne de performans arttı.

Windows 11 Home kullanıyorum ve 10'dan bir farkı olmadı ne performans düştü ne de performans arttı.

Ben de performans düşmüştü Windows 11 kullanırken sonra Windows 10 geçtim onu da pek beğenmedim drop falan giriyordu şimdi ghost spectre Windows 11 süperlite indirdim oyunlar da falan FPS artı RAM kullanımı işlemci kullanımı falan da düştü.

AMD sorunu çözüldü mü? AMD ekran kartı veya AMD işlemcilerde sorun vardı sanırım.

O sorun düzeldi diye biliyorum. Ama ben bütün bilgisayarlarımda Intel işlemci ve NVIDIA veya Intel ekran kartı kullanıyorum. Ondan son durumunu bilemem.

Geri
Yukarı