Windows 11 beta Channel'a ne zaman gelir?

Odios01

Hectopat
Merhabalar. Biliyorsunuz Windows 11 şu anlık Insider'a DP Channel'da, Developer Preview olarak yayınlandı. Peki normal Beta Channel'a, beta olarak ne zaman gelecek?

Son düzenleme:
Dev Kanalından bugün 10 Pro'dan yükseltme işlemi yaptım. Hiç bir sorun yaşamadım çok önyargılıydım ilk defa Insider kullanıyorum tam tersi çok güzel bir iş çıkarmış ortaya Microsoft. Sistemi akıcı olanlara öneririm.

20 ekim de Tam sürüm çıkmaz, o tarihte Beta sürüme geçebilir ya da büyük bir güncelleme çıkabilir, tam sürüm 2022 de.
Dev Kanalından bugün 10 Pro'dan yükseltme işlemi yaptım. Hiç bir sorun yaşamadım çok önyargılıydım ilk defa Insider kullanıyorum tam tersi çok güzel bir iş çıkarmış ortaya Microsoft. Sistemi akıcı olanlara öneririm.
Yardımlarınız için teşekkürler. :)

Nihai sürümün çıkması kuvvetli ihtimal Ekim 2021. İnsider Beta sürümü daha erken çıkacaktır.

Nihai sürümün çıkması kuvvetli ihtimal Ekim 2021. İnsider Beta sürümü daha erken çıkacaktır.

Ya kafam çok karıştı. Yukarıdaki arkadaş tam sürüm Ekim'de çıkmaz, Can Değer abim 20 Ekim'de çıkar diyor. Bence tam sürüm Ekim'de çıkar ama yine de çok kafam karıştı.

Geri
Yukarı