Windows 11 bildirim paneli bozuldu

yunusemrecakir

Femtopat
Daha fazla  
Windows 11 kurulu laptopumda bildirim paneli işaretinin yanındaki şarj, ses seviyesi ve Wi-Fi durumunu gösteren paneli açıyorum fakat panel yanlış bilgi veriyor. Ses seviyesi 0 ekran parlaklığı 0 şarj seviyesinin de sadece % işareti var. Ses ve ekran parlaklığı ayarlarını değiştiriyorum ama bilgisayar hiç tepki vermiyor ve az önce Wi-Fi'ı kaptmama rağmen bilgisayar hala Wi-Fi'ya bağlı kalıyor, Bluetooth'ta da aynı sorun var kısacası bilgisayarın gösterge paneli bozuk. Sorun yaklaşık 1/2 haftadır devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Komut istemini (cmd) yönetici olarak başlatıp:
sfc /scannow DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
Komutunu uygulayın.
Sonrasında ise sistemi yeniden başlatıp deneyin.

Arama kutusuna cmd yazıp Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın. Açılan pencereye DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth bunu kopyalayıp enter'a basın ve işlem tamamlanınca bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Arama kutusuna CMD yazıp Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın. Açılan pencereye DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth bunu kopyalayıp Enter'a basın ve işlem tamamlanınca bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Denedim ama sonuç aynı.

Arama kutusuna CMD yazıp Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın. Açılan pencereye DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth bunu kopyalayıp Enter'a basın ve işlem tamamlanınca bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Denedim ama sonuç aynı

Şimdi bilgisayara Windows 11'i tekrar kurarak sorunu çözdüm. Artık sorun yok

Son düzenleme:

Geri
Yukarı