Windows 11 bilgisayar kapanınca her şey sıfırlanıyor

Mavi ekran hatası veriyor. Bilgisayar kapanıp açılınca ISO dosyası siliniyor.

Hangi ISO dosyası siliniyor? Kullanıcı hesabıyla alakalı hata yüzünden olabilir. Mavi ekran hatası için minidump dosyalarını atarsanız incelemeyi bilen kişiler inceleyebilir, mavi ekran için farklı bir konu oluşturmanızı öneririm. Bu arada Windows'u yeniden kurabilecekseniz yani USB belleğe Windows 11- Windows 10 ISO dosyası yazılı bir belleğiniz varsa format atın derim öyle düzelir. Bir de güvenli mod girip yazdırmayı deneyebilirsiniz belki olur.

Hangi ISO dosyası siliniyor? Kullanıcı hesabıyla alakalı hata yüzünden olabilir. Mavi ekran hatası için minidump dosyalarını atarsanız incelemeyi bilen kişiler inceleyebilir, mavi ekran için farklı bir konu oluşturmanızı öneririm. Bu arada Windows'u yeniden kurabilecekseniz yani USB belleğe Windows 11- Windows 10 ISO dosyası yazılı bir belleğiniz varsa format atın derim öyle düzelir. Bir de güvenli mod girip yazdırmayı deneyebilirsiniz belki olur.
yeniden windows 10'a geçmeyi denedim ama diskler hata veriyor kuramıyorum anlamadığım bir şekilde bir şey indiremiyorum ama internet de çok rahatça gezebiliyorum

Windows cant be installed on Drive 0 Partition. Diger diske yukleme calistim gene olmadi. İnternetten bir sürü video izledim gene olmadi.

Diski biçimlendirip kurmayı denediniz mi? Eğer biçimlendirip kurmayı denediğiniz zaman gene olmazsa şu anki Windows gidebilir eğer şu an kurulu Windows'un olduğu diski biçimlendirirseniz tabii ki.

Diski biçimlendirip kurmayı denediniz mi? Eğer biçimlendirip kurmayı denediğiniz zaman gene olmazsa şu anki Windows gidebilir eğer şu an kurulu Windows'un olduğu diski biçimlendirirseniz tabii ki.
hepsini yaptım hocam maalesef bir sonuç alamadım. bilgisayarda bir sorun yok sadece microsoft hesabından local hesaba geçtiğimde microsoft hesabı açıkken yaptığım ayarlarda takılı kaldı. hiçbir şey değiştiremiyorum, indiremiyorum.

Hepsini yaptım hocam maalesef bir sonuç alamadım. Bilgisayarda bir sorun yok sadece Microsoft hesabından local hesaba geçtiğimde Microsoft hesabı açıkken yaptığım ayarlar takılı kaldı. Hiçbir şey değiştiremiyorum, indiremiyorum.

Windows içerisinden sıfırlama yapmayı denediniz mi? Format atamıyorsunuz ya belki işe yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı