Windows 11 bilgisayara Windows 7 kurulur mu?

gcg1803

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ps5
Nintendo Switch
İ7-10750h GTX 1650Tİ
RAM
8gb
Ekran kartı
GTX 1650 ti
İşlemci
i7 10. nesil
2020'den beri Windows 7'ye hasret kaldım. Bilgisayarım 2019 model. 8 GB RAM, i7 10. nesil ve GTX 1650 Ti var. Bu donanımlarda sorun yaratır mı? Driver sorunu yaratsa bile yüklerim, o fazla sorun değil. Başka sorun yaratır mı ondan bahsediyorum.

Sorun yaratmaz hocamda Windows 7'nin desteği kalktı artık güncelleme almıyor virüsten korunmanızda zor olabilir açıklardan dolayı diye tahmin ediyorum. Ama yükleme esnasında sorunla karşılaşmazsınız.

Sorun olmaz ama bence 7'ye artık dönülmez 11 de de kalınmaz en iyi 10 ama 7 de diğer sürücüler haricinde Wi-Fi sürücüsüne indireceksin eğer laptopsa.

Geçebilirsin ama geçme bence o sisteme daha eski bir şey kullansaydın geç derdim ama oldukça iyi yani sisteminiz 7 teması kurabilirsiniz isterseniz.

Sorun olmaz ama bence 7'ye artık dönülmez 11 de de kalınmaz en iyi 10 ama 7 de diğer sürücüler haricinde Wi-Fi sürücüsüne indireceksin eğer laptopsa.
Sorun yaratmaz hocamda Windows 7'nin desteği kalktı artık güncelleme almıyor virüsten korunmanızda zor olabilir açıklardan dolayı diye tahmin ediyorum. Ama yükleme esnasında sorunla karşılaşmazsınız.
Virüs olayını halledebileceğimi düşünüyorum. Zaten bilgisayarı bu yıl fazla kullanamayacağım . Ve dönmek istememin sebebi özlemem. Ben 5 yıldan fazla süre Windows 7 kullandım. Ve evet laptop

Geçebilirsin ama geçme bence o sisteme daha eski bir şey kullansaydın geç derdim ama oldukça iyi yani sisteminiz 7 teması kurabilirsiniz isterseniz.
Windows 7 teması diye birşey mi var???

7. nesilde bile Windows 7 sorun yaratıyor. Sanallaştırma yazılımları ile kurun, arada bir hasrer giderirsiniz.
Ama hem neden olduğunu anlamadığım bir şekilde win11 de arada kasmalar donmalar gibi problemler oluyor. Windows 10 da da aynısı oluyordu. yazıda belirtmedim ama onun da etkisi var.

2020'den beri Windows 7'ye hasret kaldım. Bilgisayarım 2019 model. 8 GB RAM, i7 10. nesil ve GTX 1650 Ti var. Bu donanımlarda sorun yaratır mı? Driver sorunu yaratsa bile yüklerim, o fazla sorun değil. Başka sorun yaratır mı ondan bahsediyorum.
Bilgisayarınızda USB 2.0 portu olduğuna emin olun. Windows 7, saf halinde USB 3.0 vb. desteği yok, sonradan kurmanız gerek.

.. bunların haricinde, evet kurabilirsiniz.

Bilgisayarınızda USB 2.0 portu olduğuna emin olun. Windows 7, saf halinde USB 3.0 vb. desteği yok, sonradan kurmanız gerek.

.. bunların haricinde, evet kurabilirsiniz.
Evet bilgisayarımda 2.0 usb portu var. Ama internete erişememe gibi problemler olur mu?

Geri
Yukarı