Windows 11 bilgisayara zarar verdi

Bypass etmek biraz sakıncalı aga, ileride TPM gereksinimini zaten kaldırırlar. O zaman geri yüklersin. BIOS'unu sıfırla sonra W10 format at.

Zevk olsun diye bununla uyumlu, bununla değil denmiyor. Ufak da olsa riskler var ve birisi de sana patlamış maalesef. Sorunun kaynağı anakart, BIOS olarak görünüyor.

Windows 10 da olmayıp da 11 de olan nedir?

Çok fazla var ufak bir aramayla ulaşabilirsin ancak tek başına DirectStorage bile yeterli.

RAM'i çıkarıp takmayı deneyin. Bende bu işe yaramıştı.
Hocam onuda denedim her türlü şeyi denedim gene görüntü gelmedi ben korsan oyun korsan programlar indiren insanım o gün sabah scp toolkit programını yüklemiştim acaba bu korsanlar yüzünden yazılımsal Bi sıkıntı çıkmış olabilirmi?

Windows 10 da olmayıpta 11 de olan nedir?

Ortadaki görev çubuğu, yeni ayarlar uygulaması, DirectStorage, Oto HDR yeni Windows Subsystem For Android ile resmi destek ile Android uygulamalarını çalıştırma desteği (bilgisayara kurma rehberleri var.), yeni Microsoft uygulamaları. Tabii bunlar sayabildiklerim.😄😄

Zevk olsun diye bununla uyumlu, bununla değil denmiyor. Ufak da olsa riskler var ve birisi de sana patlamış maalesef. Sorunun kaynağı anakart, BIOS olarak görünüyor.

Çok fazla var ufak bir aramayla ulaşabilirsin ancak tek başına DirectStorage bile yeterli.

Her zamanki normal Bi işletim sistemi gibi olur deyip yükledim zaten başlarda hiçbir sıkıntı yoktu oyunlarda falan denedim ama scp toolkiti yükleyip ps3 kollarına driver attıktan 1 gün sonra gitti acaba yazılımsal sorunları nasıl çözebilir hangi parçaya zarar vermiş olabilir.

Ryzen 5 1600 AF var işlemci olarak, hocam anakartı falan söktüm yarın garantiye vereceğim eğer anakart ta sorun yoksa onu da deneyeyim.

İşlemcinizde dahili görüntü birimi yok bu yüzden görüntü alamıyorsunuz. Geçenlerde benim de bilgisayarım(laptop) aniden kendisini yeniden başlattı ve harici ekran kartım görünmüyordu. Statik elektrik boşaltma yöntemi olan tüm bağlantıları söküp güç tuşuna 40-45 saniye kadar basılı tutma işlemini yapınca sorunum çözüldü. Bunu da NVIDIA canlı destek hattına yazarak öğrendim ve uyguladım. Bir deneyin zor bir işlem değil zaten.

Geri
Yukarı