Windows 11 bilgisayara zarar vermiş olabilir mi?

SamuelJester

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi(Siber güvenlik)
Merhabalar. Benim bilgisayar sadece işlemci desteklemiyor. Intel i5 7200U işlemcim ve laptop. 20 gün kullandıktan sonra açılmamaya başladı. Bir çip zarar görmüş. Acaba Windows 11'den dolayı mıdır yoksa başka bir nedeni var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar. Benim bilgisayar sadece işlemci desteklemiyor. Intel i5 7200U işlemcim ve laptop. 20 gün kullandıktan sonra açılmamaya başladı. Bir çip zarar görmüş. Acaba Windows 11'den dolayı mıdır yoksa başka bir nedeni var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

TPM 2.0 destekliyor işlemciniz imkanı yok zarar vermesinin ben Ryzen 5 2500U'ya sahibim yaklaşık 2 ay kullandım hiçbir şey olmadı sözde benimkinde desteklemiyor ama TPM 2.0 desteği var. 10 yıllık pentiumlar destekleniyor :D bizimkiler desteksiz

Benim de başıma geldi hocam Windows 11 kudum şimdi ses geliyor lakin görüntü gelmiyor

%95 hayır.

Windows 11 iyi güzel kuruyorsunuz da.
Bu cihazın üreticisi sürücü hizmeti veriyor mu? Sorusunun sorup üreticisinin web sayfasından neden kontrol etmiyorsunuz?
Sonra mavi ekran geldi, sistem karasız çalışıyor, ya da sistem açılmıyor vb.

Geri
Yukarı