Windows 11 bilgisayarda çalan sesi mikrofona verme

Mikrofon cihazlarında stereo karışımı cihazını aktif edin ve mikrofonu dinle yaparsanız tam olarak istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.

Hayır, normal kullandığınız mikrofonu dinle yaparsanız kullandığınız hoparlöre mikrofonun sesini göndermeye başlayacak. Stereo karışımı da hoparlör sesini mikrofon gibi kayıt alacak. Toparlarsak mikrofon ve hoparlörü tek mikrofon girişi olarak kullanmış olacaksınız.

Hayır, normal kullandığınız mikrofonu dinle yaparsanız kullandığınız hoparlöre mikrofonun sesini göndermeye başlayacak. Stereo karışımı da hoparlör sesini mikrofon gibi kayıt alacak. Toparlarsak mikrofon ve hoparlörü tek mikrofon girişi olarak kullanmış olacaksınız.

Hocam ben yapamadım ya.

Kendi sesimi duymaya filan başladım.

1684348620065.png

Bundan dinlemeyi açtım sonra stereo karışımını açtım Discord'dan giriş aygıtı olarak stereo karışımını seçtim işe yaramadı.

Hocam ben yapamadım ya.

Kendi sesimi duymaya filan başladım.

Eki Görüntüle 1782740

Bundan dinlemeyi açtım sonra stereo karışımını açtım Discord'dan giriş aygıtı olarak stereo karışımını seçtim işe yaramadı.
Varsayılan yürütme aygıtını (stereo karışımında) kullandığınız hoparlörü seçin. Bir de discord'un gürültü engelleme gibi ses ayarlarını kapatın. Biraz da pc'nin sesini açmanız lazım :)

Kendi sesinizi duymanız lazım zaten. Sonuçta hoparlörden duyduğunuz sesi karşı tarafa iletecek bu sistem :)

Varsayılan yürütme aygıtını (stereo karışımında) kullandığınız hoparlörü seçin. Bir de Discord'un gürültü engelleme gibi ses ayarlarını kapatın. Biraz da PC'nin sesini açmanız lazım :)

Kendi sesinizi duymanız lazım zaten. Sonuçta hoparlörden duyduğunuz sesi karşı tarafa iletecek bu sistem :)

Dediğinizin aynısını yaptım ama ses gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı