Windows 11 bilgisayarı sürekli onarmaya yönlendiriyor

HelloDiyenDayı

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba 3 gün önce Windows 11'den 10a geçmek için bilgisayarımı formatlayacaktım.
Formatladıktan sonra bilgisayar sürekli onarmaya atıyor ve verdiği hata srttrail.txt hatası ve güvenli modda başlatmaya çalıştığımda ise bu hata geliyor.
CRITICAL_PROCESS_DIED yazıyor ve güvenli modda açılmıyor bunun sebebi nedir bilen birisi yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 3 gün önce Windows 11'den 10a geçmek için bilgisayarımı formatlayacaktım.
Formatladıktan sonra bilgisayar sürekli onarmaya atıyor ve verdiği hata srttrail.txt hatası ve güvenli modda başlatmaya çalıştığımda ise bu hata geliyor.
CRITICAL_PROCESS_DIED yazıyor ve güvenli modda açılmıyor bunun sebebi nedir bilen birisi yardım edebilir mi?
Sistem dosyaları bozuk. ISO'yu nereden indirdiniz?

Bilgisayarınız açılıyor mu?

Hocam bilgisayar açılırken onarmaya atıyor şu anda ekranın fotosunu atamam ama akşama doğru atabilirim hocam.

Sistem dosyaları bozuk. ISO'yu nereden indirdiniz?

Windows 10'dan 11 geçerken Windows'un güncelleştirmeler yerindeki isosuyla kurulu bilgisayar.

Bence format diskinde ya da USB sınde hata var Windows yukleme medyasından tekrar yükle eger USB ise.

Hocam tahminimce içine indirdiğim bir yazılım güncellemeden oldu ama geri döndürme ile de olmuyor kayıtlı veri yok gibi bir şey diyor.

Siz en iyisi Microsoft'un sitesinden indirin.

Hocam bilgisayarı açamıyorum açabilsem ah bir sorunu ortadan kaldırabilirim.
Yine de önerin için teşekkürler.

Bence format diskinde ya da USB sınde hata var Windows yukleme medyasından tekrar yükle eger USB ise.
Hocam formatı flash bellekten nasıl atabilirim peki biostan seçerek atabilir miyim yani öyle bir seçeneğim var mı?

Hocam bilgisayarı açamıyorum açabilsem ah bir sorunu ortadan kaldırabilirim.
Yine de önerin için teşekkürler.

Hocam formatı flash bellekten nasıl atabilirim peki BIOS'tan seçerek atabilir miyim yani öyle bir seçeneğim var mı?

Hocam komşunun veya aile büyüklerinizin bilgisayarından Windows 10 ISO indirin Rufus'la yazıp BIOS'a girip flash belleği 1'e alın zaten kendi kendine direkt açılır.
Link: Windows 10'u İndirin

Hocam komşunun veya aile büyüklerinizin bilgisayarından Windows 10 ISO indirin Rufus'la yazıp BIOS'a girip flash belleği 1'e alın zaten kendi kendine direkt açılır.
Link: Windows 10'u İndirin

Hocam eğer olmaz ise laptopumdan indireyim.
Flasha direk atsak olmaz mı yani yazdırmak gerekiyor mu? Flash boş dolu önemli midir peki?

Geri
Yukarı