Windows 11 boşta yüksek RAM kullanımı

32'yi destejler laptopum ama o 32 GB RAM'i alacak bütçem yok. 2×16'luk alirsam 4000 tlyu cikarmam lazim.
amazondan aldım ben geçen sene bu vakitlerde . gümdür vergisi dahil hepsiburada trendyol vs satıcılarının yarısı fiyatına geldi . ürün de lüxemburgdan geldi :s hem de 3 günde .

Buna kapitalizm denir. Windows 10 kullanın rahat edin Windows 10 bu ya XP değil ki desteği bitse ne olacak yok güvenlik güncellemesiymiş de bilmem neymiş de geçiniz Microsoft önce kendini Ruslardan korusun sonrasına bakarız. Dünya'da %100 güvenli sistem diye bir şey yok Windows 11'in 10'dan daha güvenli olduğu da saçma bir politikadan ibaret bence.

Windows 11'le 10u oyun performans karsilastitmasi yapmistim zamaninda Windows 11 de daha iyi calistigini gordum oyunlarin.

Buna kapitalizm denir. Windows 10 kullanın rahat edin Windows 10 bu ya XP değil ki desteği bitse ne olacak yok güvenlik güncellemesiymiş de bilmem neymiş de geçiniz Microsoft önce kendini Ruslardan korusun sonrasına bakarız. Dünya'da %100 güvenli sistem diye bir şey yok Windows 11'in 10'dan daha güvenli olduğu da saçma bir politikadan ibaret bence.

Güvenlik güncellemeleri önemli. Chrome bile 8.1 desteğini kaldıralı yıllar oldu. Tarayıcı eklentilerindeki güvenlik olayı çok önemli en ufak bir eklenti sistemin içine sızar geçer. Online alemde hackerler kırar, yöneticiler duvardaki kırığı çatlağı onarır bu bir savaştır. Yöneticiler kendi haline bıraktık dedikleri anda malware yuvası olur o sistem. Her zaman güncel kalmak şart. Askeriyede kapalı intranet sistemde çalışmıyorsan ya da bankalardaki ATM makinelerindeki Windows XP'yi manuel elle güvenlik olarak güncellemek için Microsoft ile ortaklığın yoksa eski sistemler çöpoğlu çöptür.

@Mehmet1500 ben şu Windows 11'i tekrar kursam iyi olacak galiba hayır ISO da mı sıkıntı var anlamadım ki böyle olmamalıydı ya 😁 Hangi Windows 11 sürümü kurulmalı? 24H2 23H2 ona göre ben bir tekrar indireyim ISO'yu.

@Mehmet1500 ben şu Windows 11'i tekrar kursam iyi olacak galiba hayır ISO da mı sıkıntı var anlamadım ki böyle olmamalıydı ya 😁 hangi Windows 11 sürümü kurulmalı? 24H2 23H2 ona göre ben bir tekrar indireyim ISO'yu.

En son surumu kur direk Windows Media creation araciligi ile yazdit flash a kur direk Media creation yazilimu en son surumu indiirp yaziyor flasha.

@Mehmet1500 Bu arada 16gb Windows 10 da da muhtemelen yetmeyecekti. Ram kullanımı arasında o kadar fark yok ama bilmiyorum animasyonlar ağır çalışıyor sanki11de sizde de durum aynı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı