Windows 11 boşta yüksek RAM kullanımı

@Mehmet1500 PC de bağlantı sürekli kopuyor ya ne yapacağım ben PC yeniden başlatınca düzeliyor Windows 10 da bir kere bile olmadı şöyle şeyler hakikaten canımdan bezdirdi artık. Desteği bitse de umrumda değil bu işletim sistemi adam edilene kadar geçmeyeceğim.

@Mehmet1500 Internet driveri güncel zaten Windows 11 in saçma sapan sorunları gigabyte a520mh anakart kullanıyorum daha ne olması lazım Windows 11 uyumlu geliyor zaten. Neden Windows 11 in %30 larda takıldığı belli Ah ah Windows 8.1 in tırnağı olamaz hiçbiri. Windows 10 bile 3. Senesinde %50 kullanıma ulaşmıştı.

Nasıl uyumsuz olabilir ya ikisi de aynı işletim sistemi sadece biri daha fazla süslü püslü o kadar.

@Mehmet1500 ınternet driveri güncel zaten Windows 11'in saçma sapan sorunları Gigabyte A520mh anakart kullanıyorum daha ne olması lazım Windows 11 uyumlu geliyor zaten. Neden Windows 11'in %30'larda takıldığı belli ah ah Windows 8.1'in tırnağı olamaz hiçbiri.

@Mehmet1500 ınternet driveri güncel zaten Windows 11'in saçma sapan sorunları Gigabyte A520mh anakart kullanıyorum daha ne olması lazım Windows 11 uyumlu geliyor zaten. Neden Windows 11'in %30'larda takıldığı belli ah ah Windows 8.1'in tırnağı olamaz hiçbiri. Windows 10 bile 3. senesinde %50 kullanıma ulaşmıştı.

Nasıl uyumsuz olabilir ya ikisi de aynı işletim sistemi sadece biri daha fazla süslü püslü o kadar.

Anakartin internet karti sorunlu diye dusunurum ayrica gigabate anakart sorunlu kartlar olarak biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı