Windows 11 Defender mağaza üzerinde uygulama ara hatası

aegeanfisk

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

Görselde gözüken problemi yaşıyorum. Sevices.msc'de Defender çalışıyor gözüküyor. CMD'den sfc/ Scannow'da yaptım bir sonuç alamadım. Bu bir problem mi? Yoksa Windows 11'de normal bir şey mi? Eğer böyle olmaması gerekiyorsa Kaspersky Free kuracağım.
Bir de ek soru olarak Kaspersky Free beta Channel'da bir sorun çıkartır mı? Şu an beta Channel'dayım çünkü.

Eki Görüntüle 1132662

Görselde gözüken problemi yaşıyorum. Sevices.msc'de Defender çalışıyor gözüküyor. CMD'den sfc/ Scannow'da yaptım bir sonuç alamadım. Bu bir porblem mi? Yoksa Windows 11'de normal bir şey mi? Eğer böyle olmaması gerekiyorsa Kaspersky Free kuracağım.
Bir de ek soru olarak Kaspersky Free beta Channel'da bir sorun çıkartır mı? Şu an beta Channel'dayım çünkü.

Dev modunda olduğu için normal yani.

Evdeki bilgisayarımda Windows 11 Dev sürüm var. Dün Chrome Remote Desktop ile girdiğimde güncelleme gelmişti. Sizce Dev'de devam mı yoksa Beta'ya geçeyim mi? Ya da bu kadar aksiyon yeter Windows 10'a geri mi döneyim?

Yazılıma başlayacağım o yüzden dev 11 sürümde kalmak çok mantıklı gibi gelmedi bana.

Geri
Yukarı