Windows 11 Defender mağaza üzerinde uygulama ara hatası

Kaspersky'a bakacağım olmaz ise.

Hocam internetten böyle oyun crack yama vb. şeyler indiriyorsanız Windows Defender yetersiz kalır Kaspersky Malwarebytes gibilerini kurabilirsiniz ama crack veya internetten bir şey indirmiyorsanız erkek adam antivirüs programı kullanmaz.
Evdeki bilgisayarımda Windows 11 dev sürüm var. Dün Chrome remote desktop ile girdiğimde güncelleme gelmişti. Sizce Dev'de devam mı yoksa Beta'ya geçeyim mi? Ya da bu kadar aksiyon yeter Windows 10'a geri mi döneyim?

Yazılıma başlayacağım o yüzden dev 11 sürümde kalmak çok mantıklı gibi gelmedi bana.

Betaya geçmenizi öneririm ama korkuyorsanız Windows 10a gecebilirsiniz.

Hocam internetten böyle oyun crack yama vb. şeyler indiriyorsanız Windows Defender yetersiz kalır Kaspersky Malwarebytes gibilerini kurabilirsiniz ama crack veya internetten bir şey indirmiyorsanız erkek adam antivirüs programı kullanmaz.

Betaya geçmenizi öneririm ama korkuyorsanız Windows 10a gecebilirsiniz.
Beta ile Dev arasında aman aman fark var mı? Daha az sıklıkla güncelleme geldiğini biliyorum ama.

Evdeki bilgisayarımda Windows 11 Dev sürüm var. Dün Chrome Remote Desktop ile girdiğimde güncelleme gelmişti. Sizce Dev'de devam mı yoksa Beta'ya geçeyim mi? Ya da bu kadar aksiyon yeter Windows 10'a geri mi döneyim?

Yazılıma başlayacağım o yüzden dev 11 sürümde kalmak çok mantıklı gibi gelmedi bana.
Bence betaya geçin. Böyle ufak tefek problemler dışında oldukça hızlı çünkü. Benim laptop 5 yaşında olmasına rağmen hızlandı bence. Windows 10'dan daha memnunum.

Bence betaya geçin. Böyle ufak tefek problemler dışında oldukça hızlı çünkü. Benim laptop 5 yaşında olmasına rağmen hızlandı bence. Windows 10'dan daha memnunum.
Eski laptopum gereksinimleri karşılasaydı onu Windows 11 Beta'ya geçirip gelişmeleri oradan takip ederdim kişisel bilgisayarımdan Windows 10 kullanmaya devam ederdim nihai sürüm çıkınca geçerdim 11'e.

DirectX veya WDDM 2.0 desteklemiyor.
İşlemci önerilen listesinde değil.
TPM yok.

WhyNot11'i çalıştırdığımda sabıkalı zanlı gibi liste çıkıyor ortaya.

Öyle crackli oyun falan artık pek yapmıyorum. Bazen film indiriyorum. İndirdiğim filmler, diziler vs. de Türkiye'de maalesef yok ondan yani. Disney Plus'ın , HBO MAX'in Türkiye'de olmayan dizileri filmleri ama yine de bi virüs programı psikoloji rahatlatıyor yani.😄

Öyle crackli oyun falan artık pek yapmıyorum. Bazen film indiriyorum. İndirdiğim filmler, diziler vs. de Türkiye'de maalesef yok ondan yani. Disney Plus'ın, hbo Max'in Türkiye'de dizileri filmleri ama yine de bir virüs programı psikoloji rahatlatıyor yani.😄

Hocam ben crack ve antivirüs programı kullanmayı 1 ay önce bırakdım. Yaklaşık 2 GB falan RAM yiyor bir de çalıştırınca daha da çıkıyordu Kaspersky otomatik sürekli çalışıyordu arka planda ama sildim resmen PC rahatladı virüs girecek birşeyde yapmıyorum ondan dolayı kullanmanızı gerektirecek bir şey yok sizin kararınız.

Hocam ben crack ve antivirüs programı kullanmayı 1 ay önce bırakdım. Yaklaşık 2 GB falan RAM yiyor bir de çalıştırınca daha da çıkıyordu Kaspersky otomatik sürekli çalışıyordu arka planda ama sildim resmen PC rahatladı virüs girecek birşeyde yapmıyorum ondan dolayı kullanmanızı gerektirecek bir şey yok sizin kararınız.
Aslında Kaspersky, Windows Defender'dan bir tık daha az sistem kullanıyor. Ben de önceki kurmalarım da öyle gözlemlemiştim genelde forumda da öyle diyorlar. Siz de niye öyle yapmış anlamadım.

Eki Görüntüle 1132662

Görselde gözüken problemi yaşıyorum. Sevices.msc'de Defender çalışıyor gözüküyor. CMD'den sfc/ Scannow'da yaptım bir sonuç alamadım. Bu bir problem mi? Yoksa Windows 11'de normal bir şey mi? Eğer böyle olmaması gerekiyorsa Kaspersky Free kuracağım.
Bir de ek soru olarak Kaspersky Free beta Channel'da bir sorun çıkartır mı? Şu an beta Channel'dayım çünkü.
Bu sorunu ben de yaşıyorum Windows 11'im ama dev değilim.Windows yazılımını nereden aldın?

Geri
Yukarı