Windows 11 desteklenmeyen sisteme kurulmalı mıdır?

unknown11212

Centipat
Daha fazla  
Desteklemediği halde de yüklenebildiğini yeni öğrendim. Windows 11 oyun performansı olarak daha iyi diye duydum, o yüzden yüklemek istiyorum. Hem TPM hem de işlemcim desteklemiyor. Sizce yüklemeli miyim? Bir sorun çıkar mı? Bir de merak ettiğim bir şey var. Ben Windows 10'u aktifleştirmiştim 6 yıl kadar önce, şimdi Windows 11 yüklersem onu aktive etmeme gerek olur mu?

Desteklemediği halde de yüklenebildiğini yeni öğrendim. Windows 11 oyun performansı olarak daha iyi diye duydum, o yüzden yüklemek istiyorum. Hem TPM hem de işlemcim desteklemiyor. Sizce yüklemeli miyim? Bir sorun çıkar mı? Bir de merak ettiğim bir şey var. Ben Windows 10'u aktifleştirmiştim 6 yıl kadar önce, şimdi Windows 11 yüklersem onu aktive etmeme gerek olur mu?

Valorant gibi TPM gerektiren oyun ve uygulamaları açamazsınız onun dışında şu anlık bir geçmekte sorun yaşamazsın.

Windows 10'dan 11 geçince aktive etmenize gerek olucağnı sanmıyorum benim PC im Win 8'den Windows 10 geçinçe hiç aktifleştirme sorunu yaşamadım sanırım önce de aktifleştirdiğim için
Oyun performansı için Windows 11 geçiyorsanız biraz daha bekleyin derim ben de geçmeyi düşünüyorum fakat her şeyin yerli yerini oturmaası gerek.

• Windows 11 oyun performansı olarak daha iyi mi?
Windows 11 oyun performansı olarak daha iyi, oyunlar için Windows 11 der geçerim.

• TPM/işlemci desteklemiyor. Sizce yüklemeli miyim?
Desteklenmeyen TPM/İşlemcilere Windows 11 yükleyebilirsin fakat zararlı olabilir.

• Windows 10'u 6 yıl önce aktifleştirmiştim, şimdi Windows 11 yüklersem onu aktive etmeme gerek olur mu?
Windows 10'da lisansınız anakarta entegre işe Windows 11 yükleseniz bile lisansınız aktif olur gitmez.

• Windows 11 oyun performansı olarak daha iyi mi?
Windows 11 oyun performansı olarak daha iyi, oyunlar için Windows 11 der geçerim.

• TPM/işlemci desteklemiyor. Sizce yüklemeli miyim?
Desteklenmeyen TPM/İşlemcilere Windows 11 yükleyebilirsin fakat zararlı olabilir.

• Windows 10'u 6 yıl önce aktifleştirmiştim, şimdi Windows 11 yüklersem onu aktive etmeme gerek olur mu?
Windows 10'da lisansınız anakarta entegre işe Windows 11 yükleseniz bile lisansınız aktif olur gitmez.

Valorant oynuyor ise oynayamaz dün gece tekrardan Secure Boot açık olmasına rağmen oynayamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı