Windows 11 Documents dosyası nerede?

Ünal Özbay

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V16.1
İntel İ5 9300H
Gtx 1050 3G
16GB Ram
2TB İntel 660P M2 SSD
1TB Toshiba HDD 5400RPM
Merhaba Rockstar Launcher açıldığında 1002 hata kodunu veriyor. Bunun çözümünü buldum ancak videodaki documents dosyasının özelliklerinde dosya yolu resetleme yok. Yanlış documents dosyasını mı buluyorum anlamadım. Windows 11 kullanıyorum bu sürümde documents dosyası nerede bana yolu gösterir misiniz?
Bendeki işe yaramayan documents dosyasının yolu; C:\Users\tolun\Documents ama bu doğru değil sanırım. Resimdeki işaretlediğim klasörlerin özelliklerine girdiğimde çözüm için aradığım konum resetleme seçeneği barındırıyor ama documents dosyası yok.
Çözüm videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    387,4 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Rockstar Launcher açıldığında 1002 hata kodunu veriyor. Bunun çözümünü buldum ancak videodaki documents dosyasının özelliklerinde dosya yolu resetleme yok. Yanlış documents dosyasını mı buluyorum anlamadım. Windows 11 kullanıyorum bu sürümde documents dosyası nerede bana yolu gösterir misiniz?
Bendeki işe yaramayan documents dosyasının yolu; C:\Users\tolun\Documents ama bu doğru değil sanırım. Resimdeki işaretlediğim klasörlerin özelliklerine girdiğimde çözüm için aradığım konum resetleme seçeneği barındırıyor ama documents dosyası yok.
Çözüm videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İndirilenlerin üstünde.

Microsoft hesabı ile girdiyseniz OneDrive içinde olabiliyor. Kullanıcılar klasörüne girip gizli dosyaları göster deyin. Ardından OneDrive klasörü çıkacak oraya, onun içinde olmalı.

Ben OneDrive programını silmiştim acaba bu sebeple mi bu hatayı aldım?

İndirilenlerin üstünde.

Yok o değil işte bahsettiğim işe yaramayan o dosya özelliklerinde hedef yolu resetleme yok o normal klasör.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Windows'u sıfırladım sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı