Windows 11 dosya gezgini bozuk

Avdlew

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
İntel UHD Graphics
İşlemci
İntel İ5 10210U
Merhaba, Windows 11 22H2 sürümünü kullanıyorum ve bir kayıt defteri değeri ile görev çubuğunu Windows 10 görev çubuğuna çevirdim. Bunu yaptıktan sonra her dosya gezginine girişimde, bir anlık masaüstü gidiyor, görev çubuğu gidiyor ve yeniden yükleniyor. Windows 11 görünüşünü sevmiyorum, Windows 10'a da geri dönemiyorum, format atmayı istemiyorum (bir sürü dosyayı yedeklemek zorunda kalmamak için) kayıt defterindeki değeri silmeden bir çözümü var mıdır?

Merhaba, Windows 11 22H2 sürümünü kullanıyorum ve bir kayıt defteri değeri ile görev çubuğunu Windows 10 görev çubuğuna çevirdim. Bunu yaptıktan sonra her dosya gezginine girişimde, bir anlık masaüstü gidiyor, görev çubuğu gidiyor ve yeniden yükleniyor. Windows 11 görünüşünü sevmiyorum, Windows 10'a da geri dönemiyorum, format atmayı istemiyorum (bir sürü dosyayı yedeklemek zorunda kalmamak için) kayıt defterindeki değeri silmeden bir çözümü var mıdır?
21H2 olmasın o, çünkü 22H2 3 gün önce çıktı ama konu 31 Temmuz 2022. Her neyse, temiz kurulum yapın Regedit ile uğraşıp bir sürü şey yapmak istemiyorsanız.

21H2 olmasın O, çünkü 22H2 3 gün önce çıktı ama konu 31 Temmuz 2022. her neyse, temiz kurulum yapın Regedit ile uğraşıp bir sürü şey yapmak istemiyorsanız.

Insider programında olduğum için o tarihte 22H2 sürümünü kullanıyordum.
Ek olarak: Bir şekilde bu hatayı düzelttim ancak bir süre sonra masaüstü hiç gelmemeye başladı ancak başka bir kullanıcı eklediğim zaman bu sorun o kullanıcı için düzeliyor.

Insider programında olduğum için o tarihte 22H2 sürümünü kullanıyordum.
Ek olarak: Bir şekilde bu hatayı düzelttim ancak bir süre sonra masaüstü hiç gelmemeye başladı ancak başka bir kullanıcı eklediğim zaman bu sorun o kullanıcı için düzeliyor.
Hocam, kullanmak için başka hesap açın derim o zaman, sonra da verebiliyorsanız yeni açtığınız hesaba yöneticiliği verin. Ama bence temiz kurulum yapın, sıkıntı falan kalmaz hem başka sıkıntılar varsa. Ayrıca masaüstü gittiğinde düzeltmek için şunları uygulayabilirsiniz:

1. CTRL + ALT + DELETE
  2. Görev yöneticisi aç.
  3. "Dosya" seçeneğine tıkla.
  4. Yeni görev seçeneğine tıkla.
  5. Yeni görev kısmına explorer.exe yaz.

Hocam, kullanmak için başka hesap açın derim o zaman, sonra da verebiliyorsanız yeni açtığınız hesaba yöneticiliği verin. Ama bence temiz kurulum yapın, sıkıntı falan kalmaz hem başka sıkıntılar varsa. Ayrıca masaüstü gittiğinde düzeltmek için şunları uygulayabilirsiniz:

1. CTRL + ALT + DELETE
  2. Görev Yöneticisi aç.
  3. "Dosya" seçeneğine tıkla.
  4. Yeni görev seçeneğine tıkla.
  5. Yeni görev kısmına explorer.exe yaz.

Maalesef işe yaramıyor.

O zaman temiz kurulum yapın veya dediğim gibi yeni kullanıcı oluşturup ona administrator yetkisi verin ama ben temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Artık Görev Yöneticisi bile çalışmıyor, yedeklenmesi gereken bir sürü dosya var. Nasıl yedekleyeceğimi bilmiyorum.

Edit: Az önce administrator kullanıcısına girdim ve masaüstü bir anda geliverdi ancak, görev çubuğu çalışmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı