Windows 11 dosya yöneticisi sekme özelliğini kapatma

Nyquen

Kilopat
Daha fazla  
Malumunuz dosya yöneticisine sekme özelliği geldi ve birçok kullanıcı bundan memnun. Fakat benim gibi memnun olmayan veya illaki kullanmak istemeyenlerde vardır. Sorunum başlıkta belirttiğim gibi bu özelliği kapatmak. Çünkü bazen herhangi bir klasör açtığımda, tarayıcılardan bir şey indirip kaydede bastığımda kaydedilecek yeri seçme anında 1- 1,5 saniye kadar klasör donuyor. Daha önce böyle bir donma sorunum yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malumunuz dosya yöneticisine sekme özelliği geldi ve birçok kullanıcı bundan memnun. Fakat benim gibi memnun olmayan veya illaki kullanmak istemeyenlerde vardır. Sorunum başlıkta belirttiğim gibi bu özelliği kapatmak. Çünkü bazen herhangi bir klasör açtığımda, tarayıcılardan bir şey indirip kaydede bastığımda kaydedilecek yeri seçme anında 1- 1,5 saniye kadar klasör donuyor. Daha önce böyle bir donma sorunum yoktu.
Hocam vivetool programı ile kapatabilirsiniz @Nyquen
Sorumluluk Kullanıcıya Aittir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Programdan ziyade komut veya kendiliğinden kapatma yolunu arıyorum. Vardır ve belki ben bulamamışımdır diye konu açmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı