Windows 11 düzeldi mi?

Gentos

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. 2022 sonhabarında bir oyuncu laptopu satın almıştım ve 2023 yazının ortasına kadar Windows 11 ile kullanmıştım. Hiç stabil gelmiyordu ve bir sürü hata ile karşılaşmıştım. Artık gına gelmişti ve eskiden kullandığım Windows 10'a temiz kurulum ile geri dönmüştüm. Aldığım bazı hatalar şunlardı:

- Windows'u güncelleyememe.
- Windows Store hiçbir şekilde açılmıyordu.
- FPS sorunları.
- Arayüzdeki bazı buglar.
- Göze hitap etmeyen tasarım saçmalıkları. (Bir örnek vereyim. Masaüstüne sağ tık yaptığımızda açılan menü çok güzeldi fakat daha fazla seçenek göstere tıkladığımızda eski Windows 10'daki gibi bir menü açılıyordu ve bu göze hitap etmiyordu.)

Bu sorunlar düzeldi mi? Şu anki durum nasıl? Eğer her şey düzeldiyse Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum.

Hocam ben şu an kullanıyorum ve herhangi bir sorunlada karşılaşmadım güncelleme işini de çözmüşler sanırım.
FPS olarak da Windows 10'dan 2-3 FPS daha fazla alıyorum gibi geldi.

Hocam ben şu an kullanıyorum ve herhangi bir sorunlada karşılaşmadım güncelleme işini de çözmüşler sanırım.
FPS olarak da Windows 10'dan 2-3 FPS daha fazla alıyorum gibi geldi.
Microsoft Store açılıyor ve güncelleme indirip kurarken hiçbir sorun olmuyor yani?

Microsoft Store açılıyor ve güncelleme indirip kurarken hiçbir sorun olmuyor yani?

Evet hocam şu anlık başıma gelmedi öyle bir şey sıkıntısız bir şekilde güncelleme yapıp Microsoft Store'dan oyun yazılım ne lazımsa indirebiliyorum.

Merhaba. 2022 sonhabarında bir oyuncu laptopu satın almıştım ve 2023 yazının ortasına kadar Windows 11 ile kullanmıştım. Hiç stabil gelmiyordu ve bir sürü hata ile karşılaşmıştım. Artık gına gelmişti ve eskiden kullandığım Windows 10'a temiz kurulum ile geri dönmüştüm. Aldığım bazı hatalar şunlardı:

- Windows'u güncelleyememe.
- Windows Store hiçbir şekilde açılmıyordu.
- FPS sorunları.
- Arayüzdeki bazı buglar.
- Göze hitap etmeyen tasarım saçmalıkları. (Bir örnek vereyim. Masaüstüne sağ tık yaptığımızda açılan menü çok güzeldi fakat daha fazla seçenek göstere tıkladığımızda eski Windows 10'daki gibi bir menü açılıyordu ve bu göze hitap etmiyordu.)

Bu sorunlar düzeldi mi? Şu anki durum nasıl? Eğer her şey düzeldiyse Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum.
Hiç bir zaman bozuk değildi ki. Ben hiç hatayla karşılaşmadım anlaşılan.

Yanlış anlamayın ama 1 seneden fazladır kullanıyorum nesi bozuktu? Cihazım Windows 10'u desteklemiyor zaten.
Hiç bir zaman bozuk değildi ki. Ben hiç hatayla karşılaşmadım anlaşılan.
Yaşadığım sorunları yukarıda anlattım arkadaşlar. Özellikle de Windows Update çok sinirimi bozmuştu. Güncelleme yapamıyordum, güncelleme indirirken %0'da kalıyordu ve ne yaparsam yapayım düzelmiyordu. Güncelleme bir şekilde indirilse bile hiçbir şekilde kurulamıyordu. Microsoft Store hiçbir şekilde açılmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı