Windows 11 Ethernet tanımlanamıyor

GO NETWORK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar, bugün Windows 11'de bir sorun oluştu Ethernet kablosunu tanımlayamıyor. Nasıl düzeltebilirim? Düzelmezse Windows 10'a döneceğim.

resim_2022-09-19_212452548.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet başka Ethernet kablosu bile denedim tanımlanıyor diyor sonra kablo takılı değil diyor Driver Booster programı bozdu sürücüyü silip yüklemek de işe yaramıyor.
Windows 11 22H2 hazır çıkmışken temiz kurulum yapabilirsiniz. Önemli dosyalarınızı yedekleyin. Ve sürücüleri önce Windows Update'in kurmasına müsaade edin. Ağ bağdaştırıcılarımı ben hiç güncellemem. Windows en sorunsuz sürümünü kuruyor. Sadece grafik kartınızı ve ses sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

Windows 11 22H2 hazır çıkmışken temiz kurulum yapabilirsiniz. Önemli dosyalarınızı yedekleyin. Ve sürücüleri önce Windows Update'in kurmasına müsaade edin. Ağ bağdaştırıcılarımı ben hiç güncellemem. Windows en sorunsuz sürümünü kuruyor. Sadece grafik kartınızı ve ses sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

Güncelleme yapıyorum lanet Driver Booster programı Ethernet sürücüsünü öyle bir bozmuş ki Windows 10'a döndüğümde bile düzelmedi sürücüyü silip yüklemek bile fayda etmedi ya sinir oldum farklı programla tekrar kurdum bütün sürücüleri ve sorun düzeldi. Driver Booster programından uzak durun, kimse o programdan sürücü kurmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı