Windows 11 etkinleştirme hatası

gyktalha

Femtopat
Daha fazla  
Windows etkinleştirme sorunu neden olur?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-24 163908.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-24 163908.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 24
Bize etkinleştirme anahtarınızı nasıl edindiğinizi ve anahtarı başka bilgisayarlar aracılığı ile kullanıp kullanmadığınızı belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Anahtarı korsan bir siteden edindim orijinal key değil.

Bu konuda birçok sorun ortaya çıkabilir aldığınız siteyi bilmiyorum ama satın alımla ilgili destek ile iletişime geçip size yeni anahtar tanımalarını sağlayabilirsiniz.

Size verilen anahtar bir başkasına satılmış olma ihtimalide söz konusu iade konusunda ki hakkınızı isteyin eğer sonuç alıyorsanız geçmiş olsun paranız boşa gitmiş olacaktır.

Bu konuda birçok sorun ortaya çıkabilir aldığınız siteyi bilmiyorum ama satın alımla ilgili destek ile iletişime geçip size yeni anahtar tanımalarını sağlayabilirsiniz.

Size verilen anahtar bir başkasına satılmış olma ihtimalide söz konusu iade konusunda ki hakkınızı isteyin eğer sonuç alıyorsanız geçmiş olsun paranız boşa gitmiş olacaktır.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Korsan sitelerde olan keyler MAK keyler oluyor birçok PC'de kullanılan keyler oluyor bu keyler ve keyin patlama ihtimali var ya da çok fazla PC'de kullanıldığı için kullanım süresi dolmuştur.

Geri
Yukarı