Windows 11 etkinleştirme uyarısı nasıl giderilir?

FearLost

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar buradan Windows 11'i etkinleştirmiştim bir komut yoluyla ama aradan biraz zaman geçti ve yeniden Windows'u etkinleştir diyor. Ne yapmam lazım. Yarıdmcı olur musunuz ya da internetteki ucuz keylerden falan mı almalıyım?

Hocam bir de bir tanesi normal key diyor birisi OEM. Hangisi? OEM olan daha pahalı sanırsam.
OEM key tek kullanımlık anahtardır, normal key dediğiniz nasıl işliyor bilmiyorum. Yazım kurallarına uyun.

Bu forumdan yapmıştım yine tavsiye edilmemişti ama offline servise mi öyle bir şey yapılmıştı tam bilmiyorum. O da bu foruma güvendiğim için yapmıştım, inşallah kötü bir şey yapmamışımdır.

Tamamdır.

Sizin bilgisayarınız bir nevi onların bilgisayarı gibi oldu ayrıca forumda herkes moderatör değil onerenler ve onermeyenlerin sebeplerine bakın derim.

Hocam bir de bir tanesi normal key diyor birisi OEM. Hangisi? OEM olan daha pahalı sanırsam.

OEM keyler anakarta gömülür.

Arkadaşlar son sorumu söylüyorum şimdi ben windowsu bir nevi korsan olarak etkinleştirdimya onu komple nasıl silebilirim fotmata gerek varmı

yada direkt ürün anahtarını değiştir mi demeliyim

Bilgisayarı formatlamadan yapabilirsiniz, uyguladığınız kodun kaldırma kodlarını kullanın. Ayrıca söylediğiniz şey komik değil, madem forumdan yararlanıyorsunuz kurallara uyacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı