Windows 11 etkinleştirme

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
Merhaba. Yeni Windows 11'e geçtim fakat bir türlü etkinleştirme yapamıyorum CMD ile denedim olmadı keyler satın aldım olmadı KMSpico adlı program aklıma geldi korsan sevmem ama mecburi kurmam lazım. Herhangi trojan hesap çalınma ve FPS düşme olayı var mı? Onda kendi sitesinden kuracagım.

KMSpico'ya ya da korsan KMS sunucularına bulaşma. Ücretsiz halletmek istiyorsan güvenilir yöntemler de var.

Merhaba. Yeni Windows 11'e geçtim fakat bir türlü etkinleştirme yapamıyorum CMD ile denedim olmadı keyler satın aldım olmadı KMSpico adlı program aklıma geldi korsan sevmem ama mecburi kurmam lazım. Herhangi trojan hesap çalınma ve FPS düşme olayı var mı? Onda kendi sitesinden kuracagım.
KMSPico kullanma. KMS sunucu kullan daha iyidir.
KMSPico program olduğu için virüslü olma ihtimali yüksek. Ancak KMS server sorun çıkarmayacak bir yöntem. Ancak yine de RETAIL vb. etkinleştirmeyi öneririm.
Ayrıca key satın almışsan böyle bir derdin olmamalı.
CMD ile etkinleştirmek de kolay bi yol yani. IID ve CID alıyorsun işlem tamam.
Ayrıca forumda paylaşılmış Sanal PC'de sistem kurarak ve yükseltme ile MS hesabına kayıtlı bir dijital lisans oluşturabilirsin.

Satıcıyla iletişime geçmen gerekirdi, yenisi vermesi lazımdı. Dediğim gibi attığım konuyu inceleyerek yapabilirsin.

İade ettim hocam çok saygısız biriydi fakat digerlerinde de hata veriyor bir sorun var sanırım.

İade ettim hocam çok saygısız biriydi fakat digerlerinde de hata veriyor bir sorun var sanırım.
CMD etkinleştirmesi gereklidir onlarda. Yani arayüzden etkinleştirme yapamazsın demek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı