Çözüldü Windows 11 explorer.exe kendini sürekli yeniden başlatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xwLOGAN

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar,
Başlıkta belirttiğim sorunu yaşıyorum, görev çubuğu kapanıp tekrar geliyor üzerindeki simgeler gözükmüyor hiçbir şekilde (sadece mavi bir çubuk) görev çubuğu gittiğinden dolayı ekranım masmavi ekranda herhangi bir simge olmuyor, anladığım kadarıyla explorer.exe bir sorun var, bu sorunu yaşayan var mı nasıl çözebilirim iyi günler herkese

Çözüm
Hocam ben AC bağdaştırıcıyı da devre dışı bırakıyordum, ekran kartı olayını bilmiyorum. Bence en iyisi Windows 10'a geri dönün siz.
Ben bu sorunu cihaz dilini İngilizce yaparak çözebilmiştim.
Arkadaşlar tekrar ACPI devre dışı bırakıp yeniden başlatmadan sistemi kapat dedim. Cihaz kapalı konumda bekledikten sonra açtığımda sorun oluşmadı hala daha kullanıyorum sorun olmadı bu şekilde çözüldü sorun, ilginç gerçekten
Hocam ben AC bağdaştırıcıyı da devre dışı bırakıyordum, ekran kartı olayını bilmiyorum. Bence en iyisi Windows 10'a geri dönün siz.

Ben bu sorunu cihaz dilini İngilizce yaparak çözebilmiştim.
Arkadaşlar tekrar ACPI devre dışı bırakıp yeniden başlatmadan sistemi kapat dedim. Cihaz kapalı konumda bekledikten sonra açtığımda sorun oluşmadı hala daha kullanıyorum sorun olmadı bu şekilde çözüldü sorun, ilginç gerçekten

Çözüm
Ya vallahi ne uzattınız şarj %100 olunca çıkar %%99 olmasını bekle yeniden başlat düzeliyor

Vallahi olacak haklısın ben %90 oldu mu çek fişi bitir işi yapıyorum (benimki laptop masaüstüne Allah rahmet eylesin)

Ya vallahi ne uzattınız şarj %100 olunca çıkar %%99 olmasını bekle yeniden başlat düzeliyor
Konu çözüleli 4 gün geçmiş siteminiz neye onu anlayamadım... Samimiyetiniz olmayan insanlara bu şekilde yaklaşmayın bence benden bir tavsiye size.

@xwLOGAN bende kendi çözümümü söyledim bunda bir sorun mu var eğer varsa söyle bende bileyim. Ve bana tavsiye verme ok?

Bende de aynı sorun vardı, geri yükleme noktasına baktığımda sadece Microsoft Edge etkilenmiş gözüküyordu, Edge'den dolayı çıkmış olabilir problem, geri yükleme yaptım düzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…