Windows 11 fare hareketlerinde gecikme var takılıyor

Aynı sorunu bende yaşadım. Sorun en son gelen isteğe bağlı güncelleme ile oluştu. Son yüklediğiniz isteğe bağlı toplu güncelleştirmeyi kaldırın sorun düzelecektir.
1638296743791.png

Burada göremiyorum son güncellemeyi o yüzden kaldıramıyorum

Windows Update kısmına girin ardından güncelleştirme geçmişi kısmına tıklayın. Ardından güncelleştirmeleri kaldır butonuna tıklayın ve Denetim Masası açılacak oradan kaldırın.
Konunuzda KB5007262 güncelleştirmesini kaldırmışsınız bende şuanda KB5007292 sürümüde var hangisini kaldırayım

Güncelleme kaldırmayla alakasız. Business kanalına bildirdim durumu ve 22H2'de böyle bir sorun olmadığı söylendi. Anlaşılan sorun stabile özel ve yetkililer durumu Microsoft'a bildirdi. Genelde kablosuz mouselarda yaşanıyor ve güncelleme gelmeden bir süre beklemeniz lazım.

Güncelleme kaldırmayla alakasız. Business kanalına bildirdim durumu ve 22H2'de böyle bir sorun olmadığı söylendi. Anlaşılan sorun stabile özel ve yetkililer durumu Microsoft'a bildirdi. Genelde kablosuz mouselarda yaşanıyor ve güncelleme gelmeden bir süre beklemeniz lazım.
Sorunu kabul edip güncellemeyi beklememizi mi önerdiler nasıl bir durum ben burada çalışamıyorum rahat rahat, ne saçma hatalar bunlar ya! keşke çıkarmasalardı erteselerdi!

Geri
Yukarı