Çözüldü Windows 11 Fast Boot sonrası sürekli yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alwose

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu konudaki dosyayı indirip çalıştırdım. Şu an PC açılıyor sonra Windows 11'in kilit ekranı geliyor. 2-3 saniye sonra PC restart atıyor ve bu şekilde döngüye giriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar merhaba, bu konudaki dosyayı indirip çalıştırdım. Şu an PC açılıyor sonra Windows 11'in kilit ekranı geliyor. 2-3 saniye sonra PC restart atıyor ve bu şekilde döngüye giriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Güvenli moda girmeyi denediniz mi?

Pardon hocam, sorun Windows'ta değilmiş. BIOS'a girme imkanınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemedim. Deneyip yazacağım.

Eğer mümkünse başka bir bilgisayara USB bellek takıp en son BIOS sürümünü içine atın, BIOS'a girip o BIOS sürümünü yükleyin. %99 ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Eğer mümkünse başka bir bilgisayara USB bellek takıp en son BIOS sürümünü içine atın, BIOS'a girip o BIOS sürümünü yükleyin. %99 ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Şimdi şöyle, güvenli moda girebildim ancak normal Windows açılmıyor. BIOS'a girip varsayılana döndürdüm ancak işe yaramadı. Güvenli modda restart atmıyor.

Şimdi şöyle, güvenli moda girebildim ancak normal Windows açılmıyor. BIOS'a girip varsayılana döndürdüm ancak işe yaramadı. Güvenli modda restart atmıyor.

Hocam orada yapmanız gereken şey varsayılana döndürmek değil, direkt yeniden BIOS yüklemek. Varsayılana döndürmek bozuk bir BIOS'a etki etmez.

Çözüm
Güvenli modda Fast boot programının olduğu klasörü silmeyi de deneyin ayrıca.

Bulurum elbette.

ZIP dosyasını Drive'a attım: https://drive.google.com/file/d/11bv2PfsiflEWwMw5LFzVUUAepjTeOvzm/view?usp=sharing

Erişim istedim dosyaya.

Güvenli modda Fast boot programının olduğu klasörü silmeyi de deneyin ayrıca

Bulurum elbette.

ZIP dosyasını Drive'a attım: https://drive.google.com/file/d/11bv2PfsiflEWwMw5LFzVUUAepjTeOvzm/view?usp=sharing

Ah tamam gerek kalmadı canım hocam. Sayenizde girdiğim güvenli moddan MSI Center vs. MSI adı altında ne varsa sildim. Şu anda bilgisayar açılıyor sorunsuz biçimde. Çok teşekkür ederim.🙏🏻

Erişim istedim dosyaya.

Ah tamam gerek kalmadı canım hocam. Sayenizde girdiğim güvenli moddan MSI Center vs. MSI adı altında ne varsa sildim şu anda bilgisayar açılıyor sorunsuz biçimde çok teşekkür ederim.🙏🏻

Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı