Windows 11 Filmler ve TV beta sürümünden kaldırıldı

4K KESİTLER

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha önce geliştirici sürümünden kaldırılan Filmler ve TV şimdi de beta sürümünden kaldırıldı yakında RTM sürümden de kaldırılır. Çok hızlı oynatıcıydı Microsoft bunu neden kaldırdı anlamıyorum yeni oynatıcı stabil değil yavaş açılıyor.

Ekran Görüntüsü (173).png

Daha önce geliştirici sürümünden kaldırılan Filmler ve TV şimdi de beta sürümünden kaldırıldı yakında RTM sürümden de kaldırılır. Çok hızlı oynatıcıydı Microsoft bunu neden kaldırdı anlamıyorum yeni oynatıcı stabil değil yavaş açılıyor.

Eki Görüntüle 1662398

Max 2-3 hafta sonra RTM'den kaldırılır büyük ihtimal.

Ben Microsoft'un yerinde olsam VLC Player gibi hızlı bir oynatıcıyı satın alır azıcık cancanlı sunardım. Yıllardır beceremedi bir Player işini. Çoğu zaman açmaz doğru dürüst videoları.

Microsoft VLC Player'i satın alsa bile rahat durmaz ki onun da arayüzünü yenileyip stabilitesini bozar.

Ben Microsoft'un yerinde olsam VLC Player gibi hızlı bir oynatıcıyı satın alır azıcık cancanlı sunardım. Yıllardır beceremedi bir player işini. Çoğu zaman açmaz doğru dürüst videoları.
Microsoft VLC Player'i satın alsa bile rahat durmaz ki onun da arayüzünü yenileyip stabilitesini bozar.
Sizce Microsoft izin vermese VLC player UWP olarak yayınlanır mıydı? VLC Player ile Microsoft arasında bir sözleşme vardır diye düşünüyorum. Ama VLC kendini sattırmaz.

Geri
Yukarı