Windows 11 format atamıyorum

Nasıl yapabilirim?
shift+f10 ile komut sistemini aç, diskpart, list disk, burada sistemi kuracağın ssd hdd seç sallıyorum disk 0, select disk 0, clean, create partition primary, select partition 1, active. komutlar sırasıyla bunlar olması lazım. istersen internettende araştır. kolay gelsin ;)

Shift+F10 ile komut sistemini aç, diskpart, list disk, burada sistemi kuracağın SSD HDD seç sallıyorum disk 0, select disk 0, clean, create Partition primary, select Partition 1, active. Komutlar sırasıyla bunlar olması lazım. İstersen internettende araştır. Kolay gelsin ;)

Evet onu yaptım ondan sonra tekrar yazdırdı yine aynı hata.

Redirecting bu makaleyi geçen sene yazdım. bios kısmına kadar yapacağın bunlar.

Evet onu yaptım ondan sonra tekrar yazdırdı yine aynı hata.
internetten araştırabilirsin farklı yöntemler, açacağın bölümün gb belirleme yada farklı komutlar deneme gibi.

Bunu denedim hocam.
benim başka fikrim yok maalesef. ancak düzelteceğini düşünüyorum. elinde başka win iso varsa onlarıda dene istersen. aynı hataları alırsan sorun bilgisayardadır

Benim başka fikrim yok maalesef. Ancak düzelteceğini düşünüyorum. Elinde başka Win ISO varsa onları da dene istersen. Aynı hataları alırsan sorun bilgisayardadır.

Windows 10 ISO deneyeceğim bir de bakalım aynı hata olacak mı?

Benim başka fikrim yok maalesef. Ancak düzelteceğini düşünüyorum. Elinde başka Win ISO varsa onları da dene istersen. Aynı hataları alırsan sorun bilgisayardadır.

Hocam Windows 10 yapabildim ama nedense Windows 11 olmuyor.

Son düzenleme:
Windows 10 ISO deneyeceğim bir de bakalım aynı hata olacak mı?

Hocam Windows 10 yapabildim ama nedense Windows 11 olmuyor.
hocam Download Windows 11 bu siteden yükleme medyasını indirip kurmayı deneyin. eğer olmazsa iso dosyasını indirim winrar ile dosyaya ayıklayın, ardından ayıkladığınız dosyayı biçimlendirdiğiniz usbnize atın. eğer bir sorun olursa yazabilirsiniz yardım edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı