Windows 11 format sonrası başlat menüsü gelmiyor ve ağa bağlanılamıyor

alpserhat

Hectopat
Yer
Rize
RAM
4
SSD veya HDD modeli
240 GB Sandisk ssd
Ekran kartı
Amd Radeon 520
İşlemci
i5 8.nesil
Formattan önce Windows'un kendi uygulamaları görünüyordu. Formattan sonra Windows tuşuna basıyorum başlat menüsü gelmiyor, mouse ile girmeyi deniyorum menü yok. Sadece kısayol ile CMD'ye vs girebiliyorum, ağa bile bağlanamıyorum. Ürün anahtarım giderse diye USB ile format atmıyorum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
En az 20 kere USB ile format atmışımdır, hiç anahtar yok olmadı. Kod Microsoft hesabına aktarıldıysa hiçbir şey olmaz. Bu arada internet Driver'ını kurman lazım.

Microsoft hesabınızla giriş yapın. Microsoft cihazınıza bir isim verip kaydediyor. Sonraki tüm formatlarda otomatik etkinleştiriyor.

Sorununuza gelirsek. Bir göz atın:

Ağ sorunu için; cihazınızın ya da anakartınızın marka ve modelini belirtin.

Microsoft hesabınızla giriş yapın. Microsoft cihazınıza bir isim verip kaydediyor. Sonraki tüm formatlarda otomatik etkinleştiriyor.

Sorununuza gelirsek. Bir göz atın:

Ağ sorunu için; cihazınızın ya da anakartınızın marka ve modelini belirtin.

En az 20 kere USB ile format atmışımdır, hiç anahtar yok olmadı. Kod Microsoft hesabına aktarıldıysa hiçbir şey olmaz. Bu arada internet Driver'ını kurman lazım.

Formattan önce Microsoft hesabıma giriş yapmıştım şimdi kontrol ettiğimde de kayıtlı bir cihaz var olarak gözüküyor USB ile format atsam gider mi ve ürün anahtarı kısmında yok diyerek atlıyim mi yoksa otomatik atlayacak mı o kısmı?

Formattan önce Microsoft hesabıma giriş yapmıştım şimdi kontrol ettiğimde de kayıtlı bir cihaz var olarak gözüküyor USB ile format atsam gider mi ve ürün anahtarı kısmında yok diyerek atlıyim mi yoksa otomatik atlayacak mı o kısmı?
Kurulumda Microsoft hesabı isteyecek. Onu girince otomatik etkinleşir.

"Ürün anahtarım yok" seçeneğini seçin.

Ürün anahtarım yok diyerek atlıyordum, kurulduktan sonra hesabımı girince kod hala duruyordu bende.

Geri
Yukarı