60-70 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
60000-70000 civarları

umutross

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 7 7800x3d, gigabyte b650m ds3h, phantom spirit 120 se rgb, sapphire rx 6700xt pulse, gskill flare x5 2x16gb 5600mhz 30cl ram, corsair rme 750w 80plus gold, msi mag force 320R
Meslek
tercüman

Fiyat ve karşılığını en çok veren model olarak bunu bulabildim sanırım, Casper ve HP gibi sıkıntı markalar düşünmüyorum bu fiyatlara bundan iyi bir cihaz bulunabilir mi?

Depolama açısından yükseltme olsa çok iyi olacaktı fakat sonradan ekletebiliriz herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Fiyat ve karşılığını en çok veren model olarak bunu bulabildim sanırım, Casper ve HP gibi sıkıntı markalar düşünmüyorum bu fiyatlara bundan iyi bir cihaz bulunabilir mi?

Depolama açısından yükseltme olsa çok iyi olacaktı fakat sonradan ekletebiliriz herhalde.

Marka olarak Acer MSI ve ASUS'un ROG serilerine bakabilirsin.

Dell'e gore cok daha basarili bir model bence.

Hocam 109 bin TL'lik laptop sepette nasıl 60 bin TL'ye dusuyor anlamadim.

Bende anlamadım. Ama donanıma göre fiyatı iyi duruyor.

Dell'e pek sıcak bakilmiyor genelde siz ne düşünüyorsunuz bu laptop hakkında hocam?

Dell'e pek sıcak bakilmiyor genelde siz ne düşünüyorsunuz bu laptop ahkkinda hocam?

Kasa yapisi ve sogutma sistemi diger markalara gore bariz sekilde daha kotu. 12700H RTX 3060 modelini kullanan tanidigim var. Genel olarak sesten sikayetci ama ses sorunu hemen hemen her Gaming laptopta var zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı