Windows 11 FPS düşürür mü?

Bu özelliklere sahip bilgisayarla geçmeniz mantıksız olur, Windows 10'da kalın.

Buradaki arkadaşlar sadece windows 10 fanboyluğu yapıyor. Hiç windows 11 kullanmayıp internette duydukları şeyleri yazıyorlar.
Nereden biliyorsun? Windows 11'i kullandım hatta kullanan arkadaşlarım da var. Windows 11'i sevdiğiniz için böyle şeyler diyorsunuz. Stabil olduğu falan yok.

Buradaki arkadaşlar sadece Windows 10 fanboyluğu yapıyor. Hiç Windows 11 kullanmayıp internette duydukları şeyleri yazıyorlar.

Uslübunuza dikkat etseniz iyi olur. Öncelikle 1 haftalık Windows 11 deneyimim var hiçbir özelliği yok ayrıca boşu boşuna RAM kullanıyor stabil değil Fanboy'luk söz konusu değil burada.

Hocam hiç görev yöneticisini açmadınız sanırım.
Abi anlatamıyorum sanırım bozacının şahidi şıracı misali ikiniz de yanlış bilgi saça saça ilerliyorsunuz konunun altında. RDR2'de aynı sistem Win11'de 10 FPS fazla öttürüyor. Diğer oyunlarda aynı ya da ince bir fark ile hafif oyunlarda geride. Belli ki bir şeyler özellikle yük altında davranışlar geliştirilmiş. Bak benim sistemim gayet iyi olmasına rağmen Win10 ile çalışmıyor daha bugün denedim 22H2'den sonra belki düzeltmişlerdir diye hayır mesela Win10 benim hoparlörlerimi algılayamıyor sürekli yanlış driver kuruyor. Ben diyorum ki Win11'de henüz hiç problem yaşamadım ve soruyorum, sen Win11'i beğenen herkese - atacak kadar Win11 ile ne yaşadın ? Bilmediğimiz konular altında yorum yapmayalım.

Uslübunuza dikkat etseniz iyi olur.
Fanboy'a bu kadar triggerlandıysan işimiz var. Yeni gelen bir platform ne zaman eskisinden daha az RAM kullandı? Hem Apple tarafta hem Windows tarafında, Hem IOS'ta hem Android'de ?

Fanboy'a bu kadar triggerlandıysan işimiz var. Yeni gelen bir platform ne zaman eskisinden daha az RAM kullandı? Hem Apple tarafta hem Windows tarafında, Hem IOS'ta hem Android'de ?
macOS ve iOS'un bana kasma donma yaptığını kanıtla. Yapsa bile nadiren oluyor. Yanlış bilgi veren asıl sizsiniz. İnsanlara fanboy demeye hakkınız yok.

Geri
Yukarı