Windows 11 geçilir mi?

Windows 11 kullanılmaz. Bozulan RTX 3060 sistemimde onu kullanıyordum. Birçok FPS ve render performansı sıkıntısı yaşadım.

On numara işletim sistemi valla.
1682012419684.png

Windows 11 benim sistemlerde sorunlu çalıştığı için ben önermem. En genç işlemcim 2021 yılında çıktı, en kötü işlemcim de 2019 yılında çıktı.

Ben Linux'a geçtim, rahatım.
Window 11 sorunlu çalışıyordu benim sistemlerde. Windows 10'da iyi güzel ama sıkıcı gelmeye başladı. Ben de Linux'a geçtim.

Çok hızlı ve çok süper ve tasarımı da bi' harika;
Screenshot_2023-04-20_20-47-03.png

Merhaba, Windows 11 geçmeyi düşünüyorum. Fazla problemleri hataları var mıdır? Şu anki işletim sistemim Windows 10.
Sorma sebebim ilk başlarda Valorant gibi oyunlara girmiyordu kasıyordu gibi sorunlar vardı, ve şu an var mı diye merak ediyorum. Bir de işletim sistemimi değişince PC formatlanır mı yoksa kalır mı her şey? Önemli dosyalarda var çünkü.

Eğer geçmek istiyorsanız tabii ki geçebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığınız çok düşük. İlk çıktığından beri kullanıyorum ve tek tük arayüz hataları dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Eğer geçmek istiyorsanız tabii ki geçebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığınız çok düşük. İlk çıktığından beri kullanıyorum ve tek tük arayüz hataları dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

O hatalar insanı canından bezdiren hatalar. Yani Windows 11'in daha 2024'e yolu var.

Windows 11 de sorun yaşamayan arkadaşlar deneyebilir mi? İnsederden bu yana Windows 11 deniyorum her Update geldiğinde büyük hevesle kuruyorum ama nafile bir bug var arka plan resmi slayt açınca resimler geçişi sırasında beyaz patlama oluyor ekranda resimler üst üste biner gibi oluyor ben beklemedeyim bu buğ çözülürse kurarım artık Windows 11 tabii o sırada 12 çıkmazsa :)

Geri
Yukarı