Windows 11 geçilir mi?

deprisee

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
256gb ssd+ 1tb hdd
Ekran kartı
gtx 1650
İşlemci
amd ryzen 5 4600h
Arkadaşlar PC'yi temiz kurulum ile formatlayacağım. Hazır kurmuşken 11 kurasım var ilk çıktığı zamanlarda kurmuştum ama o zamanlar çok sorunu vardı tabii. Gaming laptop kullanıyorum, sistem özelliklerim yazıyor sizce geçilir mi yoksa kalınır mı?

Oyun oynayacaksınız tabii ki Windows 10 home kurmanızı öneriyorum, Win11 bende kullandım pek beğenmediğim için geri home'ye geçtim.

Arkadaşlar PC'yi temiz kurulum ile formatlayacağım. Hazır kurmuşken 11 kurasım var ilk çıktığı zamanlarda kurmuştum ama o zamanlar çok sorunu vardı tabii. Gaming laptop kullanıyorum, sistem özelliklerim yazıyor sizce geçilir mi yoksa kalınır mı?

FPS kaybı yaşarsın bu konu hakkında birçok şikayet gördüm.

Gün geçtikçe güncelleme almaya devam ediyor, dizüstü bilgisayarımın sürücüleri Windows 11'e göre uyarlanmıştı bende Windows 10 kullanıyordum daha sonra 11'e geçince ciddi bir performans artışı yaşandı.

Uzun lafın kısası sürücülerin destekliyorsa neden olmasın?

Windows 11, 10 kadar şu an güvenilir değil bence performans ve görünürlük açısından.
10 kadar hızlı ve yumuşak hissettirmiyor 11.

Windows 12 düşünceleri yolda hala Windows 10 diyoruz. Arkadaşlar güzel işletim sistemi, zevk meselesi olsa da pek fark olduğunu düşünmüyorum orta ve yüksek sistemlerde. Düşük sistemlerde belki farkettirir.
Benim kanatimce FPS farkı yok ve bazı oyunlarda daha iyi bile. Windows 11 güzel ya

Geri
Yukarı