Windows 11 geçmeye gerek var mı?

koniquest

Decapat
Daha fazla  
Çok fazla konu var ama birde ben açayım dedim. Sizce geçeyim mi? Windows 11'e geçmiştim fakat 2 ay önce falan format ile geri dönmüştüm. Sizce Windows 11 geçmeli miyim? Monster laptop kullanıyorum. Bir sorun yaşamamıştım sebepsiz bir sebeple geçmiştim Windows 10'a geri.

Çok fazla konu var ama bir de ben açayım dedim. Sizce geçeyim mi? Windows 11'e geçmiştim fakat 2 ay önce falan format ile geri dönmüştüm. Sizce Windows 11 geçmeli miyim? Monster laptop kullanıyorum. Bir sorun yaşamamıştım sebepsiz bir sebeple geçmiştim Windows 10'a geri.

Geçmeye gerek yok. Zaten sizde demişsiniz. Bir sürü konu var diye. Fikriniz vardır o halde.

Çok fazla konu var ama birde ben açayım dedim. Sizce geçeyim mi? Windows 11'e geçmiştim fakat 2 ay önce falan format ile geri dönmüştüm. Sizce Windows 11 geçmeli miyim? Monster laptop kullanıyorum. Bir sorun yaşamamıştım sebepsiz bir sebeple geçmiştim Windows 10'a geri.
Ya ben geçtim güzel bence. Yeniliklere açıklık için iyi ama Windows 10 hala stabil.

Ya ben geçtim güzel bence. Yeniliklere açıklık için iyi ama Windows 10 hala stabil.
Güncellik iyidir, geçiniz. Sağ tık gibi basit tercihler değiştirilmeye müsait.
Bence gerek yok. Sağ tık menüsüne bile ayar oluyorum 11 de, Windows 10 daha kullanışlı geliyor.
Geçmeye gerek yok. Zaten sizde demişsiniz. Bir sürü konu var diye. Fikriniz vardır o halde.
Peki ne zaman geçmemi öneririsiniz?

Bilgisayarının özellikleri yeterse ve en az 16gb ramin varsa kesinlikle geç oyunlarda sıkıntı var diyenleri takma çok basit bir şekilde düzeltiliyr.

Peki ne zaman geçmemi öneririsiniz?

Ben aktif bir Valorant oyuncusuyum yok TPM, yok Secure Boot aç, yok eşeğin ayağıyla şunu yap bunu yap beni sinir etti ama ben geçtim yeniliklere açık olmayı severim geçmek için hiç ama hiç acelen olmasın 2025'te geçebilirsin Windows 10'un desteği o zaman bitiyor. Ayrıca gram bir katkı yapmadı performansa ama ben yinede geçtim. Ben biraz değişiğim herhalde.

Geri
Yukarı