Rehber Windows 11 görev çubuğu uygulamaları sol tarafa koyma

Windows 11'i yükledikten ilk 2 dakika sonra keşfetmiştim böyle bir seçenek olduğunu :D bu arada Windows 11'in Türkçe sürümünün yarısının hala İngilizce olduğunu bilmiyordum.

Ben de Görev Çubuğunu Windows 10'daki gibi nasıl gizleneceğini araştırırken fark ettim.
Sola koydum alışamadım ortaya koydum geri :D
Bence ortadaki daha güzel
Şans işte. Sizde hata vermez bende verir, bir ara indireceğim yeniden, umuyorum ki hata almam.

Bazı ayarlamaları yapman gerek. Yoksa bilgisayar Insider olduğundan hata verir.

Sizin şu an kullandığınız geliştirici sürümü. Windows 11'in DEV sürümünü paylaşıyorlar ve hataları, eksiklikleri bulmalarını istiyorlar, tam emin değilim tanımda. Mevcut hataları tek tek tespit etmeleri zor olacağı için kullanıcıyla paylaşıyorlar, kısaca henüz son kullanıcı için hazır olmayan bir sürüm kullanıyorsunuz, Microsoft gördüğünüz hataları paylaşmanız için bu sürümü yayınladı, böyle düşünüyorum en azından.

Zaten sen şu an geliştiricinin tek amacını yazmışsın.
Ayarlarla ilgisi yok ki. Kapattım, açtığımda siyah ekranda kaldı ve bir daha açılmadı, CMD falan da açılmıyordu, hiçbir şekilde kontrol şansı sunmuyordu bana.
Bende de aynısı oldu. O şifreden önce gelen perdedeki hatadan kaynaklanıyor. Onu kaldrırdım. Şu an o sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı