Rehber Windows 11 görev çubuğu uygulamaları sol tarafa koyma

Akın1

Centipat
Daha fazla  
Windows 11'de uygulamaları ve Windows logosunu eski yerine yani sola atmak için resimlerdeki gibi yapın.

1625583101835.png

1625583160706.png

1625583187806.png

Başta görev çubuğuna sağ tıklayıp "Görev çubuğu ayarları"na tıklayın. Fare çubuğunu aşağı indirip "Taskbar behaviours"a tıklayın. Ardından "Taskbar alignment" kullanarak sola tıklayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu arayüze bak ya. Her gördüğümde geçesim geliyor fakat hata almaktan, temiz format atmaktan bıktığım için geçemiyorum. Bir an önce tam sürümü çıksa keşke. Rehber için de teşekkürler, elbet birilerinin işine yarar.

Şu arayüze bak ya. Her gördüğümde geçesim geliyor fakat hata almaktan, temiz format atmaktan bıktığım için geçemiyorum. Bir an önce tam sürümü çıksa keşke. Rehber için de teşekkürler, elbet birilerinin işine yarar.

Ben indirdim ve hiçbir hata almadım Windows 10 nasıl Windows 11 de öyle bana 0 hata aldım inşallah almam 😃

Ben indirdim ve hiçbir hata almadım Windows 10 nasıl Windows 11 de öyle bana 0 hata aldım inşallah almam 😃
Ben ISO yardımı ile yüklediğim için aldım muhtemelen, Insider sürümü ile geçebiliyorum fakat baştan format atmak istemediğim için geçmiyorum. Umarım hata almayıp böyle kullanmaya devam edersiniz hocam.

Ben ISO yardımı ile yüklediğim için aldım muhtemelen, Insider sürümü ile geçebiliyorum fakat baştan format atmak istemediğim için geçmiyorum. Umarım hata almayıp böyle kullanmaya devam edersiniz hocam.

Allah razı olsun teşekkür ederim ben şu an kullanıyorum tam sürümde Update ile tam sürüme geçebilir miyim?

Windows 11'i yükledikten ilk 2 dakika sonra keşfetmiştim böyle bir seçenek olduğunu :D bu arada Windows 11'in Türkçe sürümünün yarısının hala İngilizce olduğunu bilmiyordum.

Geliştirici sürümü derken.
Sizin şu an kullandığınız geliştirici sürümü. Windows 11`in DEV sürümünü paylaşıyorlar ve hataları, eksiklikleri bulmalarını istiyorlar, tam emin değilim tanımda. Mevcut hataları tek tek tespit etmeleri zor olacağı için kullanıcıyla paylaşıyorlar, kısaca henüz son kullanıcı için hazır olmayan bir sürüm kullanıyorsunuz, Microsoft gördüğünüz hataları paylaşmanız için bu sürümü yayınladı, böyle düşünüyorum en azından.

Ben 4. kez indirdim. Şu an neredeyse hatasız kullanıyorum.

Geri
Yukarı