Rehber Windows 11 görev çubuğu uygulamaları sol tarafa koyma

Sola koydum alışamadım ortaya koydum geri

Windows 11'i yükledikten ilk 2 dakika sonra keşfetmiştim böyle bir seçenek olduğunu bu arada Windows 11'in Türkçe sürümünün yarısının hala İngilizce olduğunu bilmiyordum.

Evet bende kurcaladım ayarları ve yarısı Türkçe yarısı İngilizce

Windows 11'i yükledikten ilk 2 dakika sonra keşfetmiştim böyle bir seçenek olduğunu bu arada Windows 11'in Türkçe sürümünün yarısının hala İngilizce olduğunu bilmiyordum.

Ben de Görev Çubuğunu Windows 10'daki gibi nasıl gizleneceğini araştırırken fark ettim.
Sola koydum alışamadım ortaya koydum geri
Bence ortadaki daha güzel
Şans işte. Sizde hata vermez bende verir, bir ara indireceğim yeniden, umuyorum ki hata almam.

Bazı ayarlamaları yapman gerek. Yoksa bilgisayar Insider olduğundan hata verir.

Bazı ayarlamaları yapman gerek. Yoksa bilgisayar Insider olduğundan hata verir.
Ayarlarla ilgisi yok ki. Kapattım, açtığımda siyah ekranda kaldı ve bir daha açılmadı, CMD falan da açılmıyordu, hiçbir şekilde kontrol şansı sunmuyordu bana.

Zaten sen şu an geliştiricinin tek amacını yazmışsın.
Ayarlarla ilgisi yok ki. Kapattım, açtığımda siyah ekranda kaldı ve bir daha açılmadı, CMD falan da açılmıyordu, hiçbir şekilde kontrol şansı sunmuyordu bana.
Bende de aynısı oldu. O şifreden önce gelen perdedeki hatadan kaynaklanıyor. Onu kaldrırdım. Şu an o sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…