Çözüldü Windows 11 görev çubuğu yok oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

schatzxxd

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32gb
Ekran kartı
rtx 3050 ti
İşlemci
12th i7 12700h
PC açtığım gibi görev çubuğunda sağdaki menü gözükmüyordu. Ayrıca Wi-Fi, Bluetooth gibi özellikleri kullanamıyorum.

16954083351552143713655009314090.jpg

Çözüm
Denedim hocam hiçbir degisiklik yok Windows 11 bozuldu sanırım direkt.

Tarayiciya girebiliyorsan bunu indir. Belki Windows hizmetleriyle alakali bir sorun olmussa, gerekli hizmetler baslayamiyorsa bu arac varsayilan degerlere dondurebilir.

Yonetici;

Bir de gorev cubugu ayarlarindan sanirim o ikonlari kaldirip, ekleyebiliyorduk. Ayarlara falan girebiliyor musun?
CTRL+alt+delete basip Windows Gezgini yeniden baslatin.

Denedim hocam hiçbir degisiklik yok Windows 11 bozuldu sanırım direkt.

Tarayiciya girebiliyorsan bunu indir. Belki Windows hizmetleriyle alakali bir sorun olmussa, gerekli hizmetler baslayamiyorsa bu arac varsayilan degerlere dondurebilir.

Yonetici;

Bir de gorev cubugu ayarlarindan sanirim o ikonlari kaldirip, ekleyebiliyorduk. Ayarlara falan girebiliyor musun?

Çözüm

Yonetici;

internet erisimim yok hocam

internet erisimim yok ho

Yonetici;

Sağolun Hocam Sayenizde Çözdüm 20 fps daha fazla alcam diye tüm hizmetleri kapatmışım açtıktan sonra düzeldi

Geri
Yukarı