Çözüldü Windows 11 görev çubuğu yok oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yms

Hectopat
Windows 11'de görev çubuğu yok oldu. Birkaç gündür bununla uğraşıyorum. Bayağı bir şey denedim ama olmuyor. Sadece görev çubuğu değil. Sistemin birçok özelliği çalışmıyor. Ayarlar vs. birkaç dakika sonra düzeliyor. Başka bir kullanıcı hesabı ile oturum açınca düzeliyor. Ancak bu durumda verilerim siliniyor. O yüzden format ve yeni kullanıcı açma yöntemine sıcak bakmıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Çözüm
Denediğim milyonlarca şeyin ardından sonunda çözdüm.

WinRE ekranından güncelleştirmeleri kaldırdım. Şu anlık bir şey gitmedi gibi gözüküyor.

Windows Insider'da olduğumdan mıdır nedir her ay başka bir problem yaşıyorum, buraya konu açıyorum ve yine kendim bir çözümünü buluyorum.

Yine de en yakın zamanda format atarak Insider sürümünden normal sürüme geçeceğim.

Yardım çabaları için herkese teşekkürler. Özellikle de @yms'ye teşekkür ediyorum. :D

WinRE ekranından güncelleştirmeleri kaldırdım. Şu anlık bir şey gitmedi gibi gözüküyor.

Windows Insider'da olduğumdan mıdır nedir her ay başka bir problem yaşıyorum, buraya konu açıyorum ve yine kendim bir çözümünü buluyorum.

Yine de en yakın zamanda format atarak Insider sürümünden normal sürüme geçeceğim.

Yardım çabaları için herkese teşekkürler. Özellikle de @yms'ye teşekkür ediyorum. :D

Çözüm

Kendinize yani 😄

Geri
Yukarı