Windows 11 Görev Yöneticisi beyaz

therdi

Picopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Pc donanım
Merhaba arkadaşlar, Windows 11 Görev Yöneticisi görünümü bu beyaz şekilde değildi acaba en son sürüm müdür bu şu anki versiyon bilgisi olan var mı koyu mod bile olmadı çünkü Görev Yöneticisi yoksa Windows 11'in bir kararı mı?

1663495580273.png

Insider Windows Defender açısındanda ek güvenlik özellikleri saglıyormuş doğru mu?

Windows Insider kullanıcılarına güncellemeler daha erken geliyor normal kullanıcılara göre, kararsız olabilir. Gelen güncelleştirmeye ve özelliklere bağlı.

Windows Insider kullanıcılarına güncellemeler daha erken geliyor normal kullanıcılara göre, kararsız olabilir. Gelen güncelleştirmeye ve özelliklere bağlı.

22H2'yi bekleyelim o halde peki bir şey daha soracagım müsait isen az önce Insider programı için bu konuyu açmadan önce geçiş yapıyordum bu kutucu tıkladım devam dedim önerilen beta kanalını seçtim tekrar devam dedim ayarlar çubuğu 3 4 dakika dondu kapandı ama Insider programına geçiş yapmadı daha sonra filan geçiş yapmaz değil mi?

Dosya Ekleri

• 1663496355001.png
    1663496355001.png
    394,7 KB · Görüntüleme: 23
22H2'yi bekleyelim o halde peki bir şey daha soracagım müsait isen az önce Insider programı için bu konuyu açmadan önce geçiş yapıyordum bu kutucu tıkladım devam dedim önerilen beta kanalını seçtim tekrar devam dedim ayarlar çubuğu 3 4 dakika dondu kapandı ama Insider programına geçiş yapmadı daha sonra filan geçiş yapmaz değil mi?

Hizmetler kısmından Windows Insider hizmetini kapat, geçiş yapacağını sanmıyorum otomatik olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı