Windows 11 Görev Yöneticisi değişti

MstfKR

Hectopat
Herkese merhaba, Windows 11 işletim sistemi kullanıyorum ve Görev Yöneticisi değişti eski hali çok daha güzeldi. Bu halini hiç sevmedim. Nasıl kullanılıyor sadece bellek gözüküyor diğer kullanımları nasıl görebilirim? Yardımcı olur musunuz acaba?

Dosya Ekleri

• 1658176725006.png
    1658176725006.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 108
Herkese merhaba, Windows 11 işletim sistemi kullanıyorum ve Görev Yöneticisi değişti eski hali çok daha güzeldi. Bu halini hiç sevmedim. Nasıl kullanılıyor sadece bellek gözüküyor diğer kullanımları nasıl görebilirim? Yardımcı olur musunuz acaba?

Ekranda ki şeyleri görevi sonlandır yap düzelir muhtemelen.
Az bellekten ötürü böyle oluyor ama %50 kullanılıyor neden anlamadım normalde böyle değil değişmedi yani.

%87-88 civarında oluyor bu genelde hocam neden olmuş anlamadım oldu mu bu arada dediğim yöntem?

Daha tam deneyemedim şimdilik Steam uygulamasını ve Google´ı kapatabileceğim için kapdım bunları %48-49´düştü ama yine aynı değişen bir şey olmadı Epic games´ten yaptığım indirme tamamlanınca tekrar deneyeceğim.

Daha tam deneyemedim şimdilik Steam uygulamasını ve google´ı kapatabileceğim için kapdım bunları %48-49´düştü ama yine aynı değişen bir şey olmadı Epic games´ten yaptığım indirme tamamlanınca tekrar deneyeceğim.

Sistemi yeniden başlatın o zaman çok yüksek ihtimal düzelir.

Windows Update yaptıktan sonra mı böyle oldu? Windows Insider mi geçtiniz? Böyle olmaması gerekiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı