Windows 11 Google Play kurulmuyor

Hocam o telefonlarda Custom ROM kullanınca Google Play Store YouTube vs. inmiyor onun çözümü onu kullanmayın Android telefonlara (64-bit mimarisi olan Android telefonlara) root atmak için yazılmış.

Peki teşekkürler indirmedim daha ama sizin yönteminizi denerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o telefonlarda Custom ROM kullanınca Google Play Store YouTube vs. inmiyor onun çözümü onu kullanmayın Android telefonlara (64-bit mimarisi olan Android telefonlara) root atmak için yazılmış.

Hayır hocam videoyu dikkatlice izleyin indirmek için GitHub sayfasına yönlendiriyor fakat GitHub sayfası silinmiş olmalı adam da yedek dosya bırakmış zaten ama açıklamayı dikkatli okumamış ki konu açmış.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-26 200453.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-08-26 200453.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 19
  • Ekran görüntüsü 2022-08-26 200437.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-08-26 200437.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran görüntüsü 2022-08-26 200419.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-08-26 200419.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran görüntüsü 2022-08-26 200603.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-08-26 200603.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'ta root işlemi yapılmaz.

Hocam onu ben de biliyorum da uygulamanın adına Magisk yazmışlar bir araştırın bence.
Windows'a aslında APK desteği derken "Windows subsystem for Android" yani Windows için Android desteği diye düşünebilirsiniz (tam anlamı bu değil ama amacı bu).
Buradaki Android desteğine root atılıyor Windows'un kendisine değil.
Daha iyi anlaşılsın diye o şekilde yazdım.

Hocam onu ben de biliyorum da uygulamanın adına Magisk yazmışlar bir araştırın bence.
Windows'a aslında APK desteği derken "Windows subsystem for Android" yani Windows için Android desteği diye düşünebilirsiniz (tam anlamı bu değil ama amacı bu).
Buradaki Android desteğine root atılıyor Windows'un kendisine değil.
Daha iyi anlaşılsın diye o şekilde yazdım.

Yok sıkıntı yok hallettim çalışıyor doğru dosya zaten attığım videonun altında 1 link daha varmış dikkatimi çekmemiş ama zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu şekilde kuruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı