Windows 11 Google Play kurulmuyor

Daha fazla  
Merhaba aşağıdaki linkten Windows 11'e Google Play kurmaya çalışıyorum ama GitHub sayfasından bir şey indirmem gerekiyor ama GitHub sayfası kapanmış. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba aşağıdaki linkten Windows 11'e Google Play kurmaya çalışıyorum ama GitHub sayfasından bir şey indirmem gerekiyor ama GitHub sayfası kapanmış. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunların çoğu virüslü Gameloop'tan yapın.

%70 yalan izlemedim bile. Üsteki arkadaşın dediği gibi BlueStacks veya GameLoop kullanabilirsiniz.
Yani gameloop ile bluestacks performansını benim dediğim videoda bulabilirseniz okeyim ama biri sisteme kuruluyor ama biri gameloop a kuruluyor fark var hız farkı var ve performans farkı var.

Windows 11'e normal şartlarda Google Play Store kurulmuyor diye biliyorum başka bir uygulamadan APK indiriliyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.
Ama APK yüklemenin yolları var buradan bakabilirsiniz.
denerim teşekkürler

Yani GameLoop ile BlueStacks performansını benim dediğim videoda bulabilirseniz okeyim ama biri sisteme kuruluyor ama biri GameLoop'a kuruluyor fark var hız farkı var ve performans farkı var.

Denerim teşekkürler.

Ben yükledim bu yöntemle ama emulatörden daha kötü performans veriyor. Takılmalar oluyor uygulama veya oyundan atıyor yüklemeye değmez ama siz bilirsiniz.

Ben yükledim bu yöntemle ama emulatörden daha kötü performans veriyor. Takılmalar oluyor uygulama veya oyundan atıyor yüklemeye değmez ama siz bilirsiniz.

Yok sadece Instagram ve ve o tarz sosyal medya kullanacağım. Hem ben size sadece nereden indirebilirim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende senin gibi aynı video'ya inandım indirdim daha 1 hafta önce format attım hesaplarım falan çalındı, Discord'tan Atatürk'e küfür ettiler. Instagram'da Bitcoin şeyleri paylaşıldı. Bunların sende olması için uğraşıyorsun.

Bir virüs indirtmeye çalışan tayfa daha.

Hocam dediğim şekilde programı kullanabilirsiniz. Ben şu ana kadar Windows 11'e geçmediğimden performansını bilmiyorum ama bir deneyin performansı kötüyse Nox Player kurun eski 2gb ram apu sistemimde bile çalışıyordu.

Geri
Yukarı