Windows 11 güç seçeneklerinde yüksek performans yok

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Windows 11 işletim sistemi oyuncu laptopumda yüksek performans ayarı gözükmüyor bunu nasıl aktif edebilirim?

1693848453587.png

Kullandığım laptop linki: HP Victus/Core i5-13500H İşlemci/16GB RAM/512GB SSD/RTX 4050 Ekran Kart/15.6"/WIN11/Gaming Laptop Performans Mavi 7N9U9EA

1) Yönetici haklarıyla Komut istemi penceresi açın. 2) Bu pencereye powercfg /DUPLICATESCHEME e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61 komutunu girin. Bu komut sizin bilgisayarınıza uygun olarak Nihai Performans kodu oluşturacak.
Nete yazsan 5 saniyede bulacaksın

Hocam dalga geçiyorsun sanırım. Evet cidden bilgin yok.

Eki Görüntüle 1931272
Güç planlarının ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı sizin? Orada sizin bulamadığınız Yüksek performans seçeneği önceden oluşturulmuş ayar, başka ek bir şeyi yok. Aynısını kendiniz oluşturup, seçeneklerden en yüksek performansları seçip yapabilirsiniz. Birazcık kurcalamak bu kadar zor olmamalı. Bir çılgınlık yapıp sonraki butonuna tıklayabilirsiniz.

Güç planlarının ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı sizin? Orada sizin bulamadığınız yüksek performans seçeneği önceden oluşturulmuş ayar. Aynısını kendiniz oluşturup, seçeneklerden en yüksek performansları seçip yapabilirsiniz. Birazcık kurcalamak bu kadar zor olmamalı. Bir çılgınlık yapıp sonraki butonuna tıklayabilirsiniz.

1693850559781.png

:D hani derdini anlatamıyorsun hocam ben sana yüksek performans ayarı yazan yer nerede diyorum sen bana göz önündeki şeyi söylüyorsun yanlışım varsa insan gibi anlatabilirsin ama yok berecemiyorsun :D kendim komut bularak yaptım zaten iyi günler sanada biraz anlatım becerini geliştir iyi günler.

Doğrusun hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1dk da halledilen işmiş başta arkadaşın dediği gibi internet sağ olsun burada 200 IQ arkadaşlarla vakit harcamamak lazımmış :D

Yeni konular

Geri
Yukarı