Windows 11 güncellemesi geldi yapılmalı mı?

Öncelikle iki sorum olacak size efendim.
1) Windows 10 Pro neyinize yetmedi?
2) çoğu arkadaş Windows 11'de mavi ekran alıyor ve Windows 10'a göre testlerde, oyunlarda Windows 10'a nazaran FPS biraz düşük, ona rağmen neden geçmek istiyorsunuz?

Hocam aksine FPS artışı alıyoruz ilk testleri izliyorsunuz herhalde?

Windows 11 güncellemesi geldi. Sizce güncelleme yapılır mı yoksa beklemeli miyim?
Yapabilirsiniz ancak oyuna girdiğinizde veya oynarken ekran kilitlenmesi, ani fps düşüşü, ping artışı gibi sorunlar yaşarsanız güncelleştirmeleri kaldırabilirsiniz. Windows içinden kaldırma;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer laptop veya PC windowsa erişemiyorsa anakartınızın tuş kombinasyonuna göre otomatik onarım veya kurtarma bölümüne nasıl gideceğinize youtubeden ya da forumlardan bakarak kurtarma bölümüne gidip ''Troubleshoot'' bölümünden ''Son yüklenen güncelleştirmeleri kaldır'' a tıklayıp güncelleştirmeleri silebilirsiniz. Aslında ona gerek kalmadan güvenli moddan manuel olarak sizde kaldırabilirsiniz.

Format atmayı ve downgrade yapmayı biliyorum sadece mevcut donanım sürücülerinde (yazıcı vs.) uyumsuzluk yaşar mıyım diye merak etmiştim.

Ben de bazen mavi ekran hataları alıyorum Windows 10'da sadece Windows 11'de ne farklılık olacak onu merak ettim bir de arayüzü hoşuma gitti.
Teşekkür ederim hocam cevapladığınız için
Fakat Windows 11 e geçince mavi ekranın geçeceği düşüncesiyle yükseltmiyorsunuz umarım.
Tasarımı hoş ve sade, Android oyunları açıyormuş gibi şeyler duydum doğru mudur?

Güncellemede nasıl birşey olduğunu bilmiyorum , güncelleme ne zaman geldi çünkü cyberpunk testini izlediğimde arada 5-8 fps farkı vardı.
Windows 11 gerçekten fps artışı sağlıyor fakat orta seviye, ortanın üstü veya yüksek seviyeli bilgisayarlar için. Eğer 16GB ram veya ortalama bir CPU'nuz yok ise bilgisayarı ağırlaştırabilir.

Geri
Yukarı