Windows 11 güncellemesi geldi yapılmalı mı?

Windows 11'deki geçişler aşırı yavaş bir 5 ay daha beklenmeli bence ben 1 ay önce Windows 11 kurmuştum ve çok yavaştı.

Hocam FPS'ler ne durumda acaba test etme şansınız oldu mu bende benzer sisteme sahibim merak ettim.
Pek FPS oyunu olmasa da test ettim. Project Cars 2'de FPS 45-50'lerden 53-57'lere çıktı bir de sistem boştayken artık daha az RAM ve CPU tüketiyor eskiden Microsoft hizmetleri arada bir arkada CPU yiyince fan sesi falan artıyordu şimdiye kadar hiç o olmadı.

Pek FPS oyunu olmasa da test ettim. Project Cars 2'de FPS 45-50'lerden 53-57'lere çıktı bir de sistem boştayken artık daha az RAM ve CPU tüketiyor eskiden Microsoft hizmetleri arada bir arkada CPU yiyince fan sesi falan artıyordu şimdiye kadar hiç o olmadı.

Hocam peki siz temiz kurulum şekilnde mi güncellediniz yoksa Windows Update'den mi?

1-) öncelikle deneysel bir sürüm için neyinize yetmedi gibi konularla alakası yok. Biraz yenlikçi gözle bakın hocam. O zaman sabahları yumurta yemek yerine soğan ekmek yiyin. Soğan ekmek neyinize yetmez? İkisi de istek ve ikisi de karnını doyuruyor aynı şey Windows içinde geçerli, ikisi de aynı şeyi yapıyor birisi yeni birisi eskisi.

2-) kimse mavi ekran aldım demiyor? Eğer alıyorsada Windows ile alakası yoktur. Yaklaşık betasından beri TPM 2.0 olmayan bilgisayarda kullanıyorum ve mavi ekran almadım, ve dediğim gibi mavi ekran alıyorsa Windows ile alakası yoktur.

Soğan ekmekle Windows 11'in ne alakası var hocam.
1-) öncelikle deneysel bir sürüm için neyinize yetmedi gibi konularla alakası yok. Biraz yenlikçi gözle bakın hocam. O zaman sabahları yumurta yemek yerine soğan ekmek yiyin. Soğan ekmek neyinize yetmez? İkisi de istek ve ikisi de karnını doyuruyor aynı şey Windows içinde geçerli, ikisi de aynı şeyi yapıyor birisi yeni birisi eskisi.

2-) kimse mavi ekran aldım demiyor? Eğer alıyorsada Windows ile alakası yoktur. Yaklaşık betasından beri TPM 2.0 olmayan bilgisayarda kullanıyorum ve mavi ekran almadım, ve dediğim gibi mavi ekran alıyorsa Windows ile alakası yoktur.

Kimse mavi ekran aldım mı demiyor? 😅
Screenshot_2021-12-12-11-33-49.png

Soğan ekmekle Windows 11'in ne alakası var hocam.

Kimse mavi ekran aldım mı demiyor? 😅
Screenshot_2021-12-12-11-33-49.png

●Ben demiyorum Windows 11'e geçme sakın.
11 tam bir kurulsun, otursun yerli yerine sonra ( yeniler).kimsenin hak ve özgürlüklerini elinden almadım ya? İster Windows XP yapar ister 11 ben buna karışamam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı